Autor Zpráva
Tea
Profil *
Na stránkách Jak psat web sem našla všechno o FrontPage a o známých html editorech.Jenže já mám v počítači pouze Microsft Publisher.O tom to programu nevim nic ,jestli se má psát v html,nebo jestli se může psát normálně.Jsou tam přímo soubory na vložení obrázku a tak ,z toho soudím,že se snad dá s tím to programem pracovat podobně jako s FrontPage.Mohl by mi prosím někdo poradit ?
jiku
Profil *
Zkus si z netu stáhnout PsPad .Je velmi dobrý a je free
Marty
Profil
Pspad je to nejlepší co znám. Potom ještě možná Golden HTML editor, myslím že je taky zdarma.
jiku
Profil *
Ta adresa je www.pspad.com .Je fakt perfektni.Staci kdyz mackas jenom klavesy Ctrl+Space,vyberes tag který chceš a jenom doplňuješ parametry.Na těch stránkách je i odkaz na program TopStyle,kerý když nainstaluješ,tak pomocí něho můžeš psát CSS přímo z PsPadu.
Leo
Profil
"Staci kdyz mackas jenom klavesy Ctrl+Space,vyberes tag který chceš a jenom doplňuješ parametry."

I tak skvely program jako je PSPad se musi pouzivat s rozmyslem. V sablonach jsou chyby a tak to obcas nabizi nesmyslne atributy nebo jejich hodnoty, jine to zase nenabizi, atd. HTML a CSS musite znat tak jako tak, Leo
jiku
Profil *
Leo

Jistě,naprosto souhlasím.Bez alespoň základní znalosti nejde používat nic.Netvrdím,že je to program dokonalý.Ale se základní znalostí HTML a CSS je to program dobrý.Myslím,že ho používá docala dost lidí.
Spikee
Profil
Po PSPade je podľa mňa najlepší HTML Kit
Tea
Profil *
Já vím,že je spousta jiných programů a taky moc děkuju za doporučení,ale já právě chtěla zkusit tenhle jenže o něm nikde nemůžu nic najít.
SuE
Profil
s MS publisherem opatrně, nedávno tady myslím sanchez zkoušel udělat v tomhle web a byl to strašně pomalé, protže to vyrobilo hnusný kod.
dej tady do hledáni: ms publisher
Anonymní
Profil *
A co Macromedia Dreamweaver MX 2004??
Mingan
Profil
Já používám PSPad s TopStyle a je to pohoda. Zvýrazňeju syntaxi, hlásí základní chyby - překlepy hlavně, testovací stránka, skvělá věc. Ke stáhnutí je někde i čeština a pak je to jednoduchá práce... Doporučuju!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0