Autor Zpráva
Marián Garaj
Profil
Dobrý deň.
Som začiatočník s PHP a chcel som si vytvoriť anketu. Anketu som si vytvoril na základe php kódu, ktorý som si stiahol na internete a upravil som si ho podľa svojich požiadaviek. Preniesol som všetky súbory na server t-comu. V súbore index.html mám v jednom frame odkaz na anketa.php. Anketa sa mi zobrazí, ale nedá sa mi hlasovať. Keď premiestnim kurzor na niektorú odpoveď tak sa kurzor zmení na klasický textový. Akoby neboli aktívne hlasovacie odkazy.
Ak by ste boli niekto ochotný mi pomôcť ohláste sa mi prosím na e-mail a ja Vám pošlem všetky súbory,
aby ste mohli prísť na to, kde som urobil chybu. Ja na to nemôžem prísť. Ešte sa v tom tak neorientujem.

Ďakujem. Marián.
esemeska
Profil
Marián Garaj
Mas tam odkazy?...
Marián Garaj
Profil
Áno, odkazy tam mám. Neviem prečo to blbne. Ale opakujem - v php som totálny začiatočník.
DJ Miky
Profil
Marián Garaj
A máš u těch odkazů href=""?
Anonymní
Profil *
Aj príkaz href tam mám. Ako už som napísal, tú anketu som si stiahol z internetu a iba upravil (myslím tex a znenie odpovedí). Takže by mala byť funkčná. .. ale nie je.
Marián Garaj
Profil
Aj príkaz href tam mám. Ako už som napísal, tú anketu som si stiahol z internetu a iba upravil (myslím tex a znenie odpovedí). Takže by mala byť funkčná. .. ale nie je.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0