Autor Zpráva
Eva
Profil *
Dobrý den!
Musím to napsat zcela otevřeně, ale jsem žena v domácnosti středního věku a teď mi jeden šikovný kluk dělá moje osobní webové stránky. Už je mám na své doméně.
Víte, já o tom nic nevím, už jsem ho ptala, aby napsal k tomu nějakou "kuchařku", ale já tomu nerozumím....Konkrétně se mi jedná, abych se naučila na jednu stránku dávat si svoje články a fotky.
Můj svět je už jinde a já jsem jako mimoň....
Najde se někdo, kdo by mi poradil? Jste-li někdo z okolí Nymburka a chcete si vydělat nějaký peníz za přímou konzultaci?

Už jsem tu našla podobný dotaz, ale nerozumím těm výrazům.

Děkuji všem, kdo se mi ozvou. Případné konkrétní dotazy mohu napsat.
WanTo
Můžeš zkusit požádat toho člověka, který ti dělá web, ať ti zařídí redakční systém. Nelam si hlavu s tím, co to ten redakční systém vlastně je, on už určitě bude vědět :)
esemeska
nejlepsi bude procist si Zaklady html, kdyz necemu nebudete rozumet, zeptejte se na tomto foru
koudi
esemeska
Podle dotazu bych spíš soudil, že bude lepší nějaký CMS (tedy onen redakční systém) a pokud možno s WYSIWYG editorem.
Eva
Profil *
On mi napsal "pokus o kuchařku" ale vůbec nevím, co s tím. Když už je mám nahrané u mého providera, tak vůbec třeba nevím, JAK se tam dostanu za účelem editace - to budu mít nějaký heslo? Nebo se to nějak stahuje? ALe jak? A kam? To JAK? u mě znamená, že nevím ani to, kterým talčítkem....to je oč tu běží...
WanTo
Eva
To by právě mělo být v té kuchařce, požádej o doplnění :-)
Eva
Profil *
No, ono to tam třeba je, ale já to totiž nepoznám!
Jedině, že bych ti to poslala na tvou adresu k posouzení.
Ze všeho nejdřív bych potřebovala vědět, jestli ty moje stránky musím mít u sebe v PC nebo na nějakém CD. Já jsem to ještě neplatila a ještě na tom bude něco dělat. Takže de facto ještě nejsou moje.
Takže by mi to měl poslat na CD? Tady nevím, jaká je obvyklá praxe a když jsme každý odjinud.
Díky za odpověď.
WanTo
Eva
Jestli máš tu kuchařku v elektronické podobě, můžeš mi ji poslat na wantox@gmail.com. Zkusím si najít chvilku času a podívat se na ni.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.