Autor Zpráva
soldi3r
Profil
http://it-magazin.xf.cz
Tento web je slozen z tabulky a mam par dotazu....
Jak muzu prodlouzit tabulku (leve menu) az na konec stranky
Clanky jsou oddeleny tagem <hr> ktery ma nejake atributy a ptam jestli se do toho da napsat nejaky text....
Casero
Profil
hr - čára ne text!...a zkus to bez tabulek...a třeba zkus dat 1bunku střed na 1bunku levy menu..a je to
soldi3r
Profil
ja tam mam 4 bunky leve prave menu hlavicka obsah to je vse
ale s tim hr myslel jsem ze do te modre cary dam nejaky text to bych mel udelat asi novou tabulku ze???
a jak udelam tu tabulku az na konec stranky??
Anonymní
Profil *
Já bych to předělal a nastavil tomu výšku celé stránky ne? <table height=""> ostatně ten kód je pěkně nepřehlednej a prasáckej a tohle na konci :

<br><br><br><hr color="#3474D5"width="135"size="20"noshade>
<br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><b r><br><br><br><br><br><br><br><br><br>
<br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><b r><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br> <br>
<br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><b r><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br>
<br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><b r><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br>
<br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><b r>
to je FAKTICKA SILA!
Joker
Profil
soldi3r
Značka <hr> udělá prostě horizontální čáru. Může mít atributy, ale nenese textový obsah. V HTML je nepárová (používá se jen <hr>), v XHTML se zapisuje jako prázdná značka, <hr />
Casero
Profil
soldi3r
prostě se vykašli na tabulky, di do divu, sou OK..a hlavně sematičtější...
soldi3r
Profil
Já bych to předělal a nastavil tomu výšku celé stránky ne? <table height=""> ostatně ten kód je pěkně nepřehlednej a prasáckej a tohle na konci :

no prave na to jsem se ptal jak to udelat.....
a s tim divem je to jak??
ax123
Profil
zkus si pohrát s pozadím jednotlivých divů a místo <br>ček dej margin
soldi3r
Profil
nj ale ja ten div vubec nechapu je neci o tom na jakpsatweb.cz??
venca163
Profil
soldi3r
ano, je...hledej, zkus vJPW zadat třeba...hm..."div"

http://www.jakpsatweb.cz/div-span.html
ax123
Profil
zkus dát třeba
body {background-color:blue}
.obsah{background-color:white}
pak by to snad mohlo pomoci
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0