Autor Zpráva
Hrnec
Profil *
ahoj,mam uz udelane cele stranky,ale nedavno jsem prisel na to,ze existuji jiste edakcni systemy,kde muzu napsat treba dnes jsem pridal fotografie ty a ty a lidi mi to muzou i okomentovat.problem je,ze s php nemam zadne zkusenosti,stranky mam v html a css a nevim,jestli by to slo vlozit do tech mych,popripade jak.neslo by to resit treba jako vnoreny ram?taky vaham,ktery redakcni system mam pouzit,kazdy v prispevcich podporuje jiny.diky moc,snad to neni neresitelna vec.
Anonymní
Profil *
Připojuji se k otázce.
Ale myslím si že veškerý text je třeba předělat do redakčního systému. Naházet veškeré obrázky. Tím pádem původní web jen poskytne text a obrázky, jinak se může smazat. Teda dle mého názoru. A ještě bych se zeptal zda Joomla jako redakční systém je idelální.
Hrnec
Profil *
no jo,ale ja se tech svych stranek proste nevzdam,nehodlam nic menit,takze neslo by to nejak s tim vnorenym ramem?at to klidne vypada pitome,ale at to hlavne funguje
AlešD
Odpověď na jednoduchou otázku nemusí být jednoduchá... .

Nějaký čas /asi 2 roky/ používám textpattern. A před stejným problémem jsem stál asi před půl rokem, kdy jsem dostal do správy zsnemcice.ivancice.cz (nehodnoťte prosím design, není můj). Předělání do textpatternu zabralo jeden víkend, kdy jsem vlastně co stránka původního webu vytvořil rubriku a k ní jsem přiřadil vzhled stránky /tedy původní html a css + textpattern tagy/. tam kde je potřeba vkládat nové články to mám povolené, stránky které byly statické, aktualizaci povolenou mají, ale zobrazují pouze jeden "článek".

Zcela nepochybně to jde i v jiných RS.

Něco k textpatternu v češtině je zde: http://textpattern.ivorius.com/
Pozy
Koukám, že je tu někdo z vanglu. Zdravím. :)
AlešD
Pozy: JJ i když už trošku starší kus. I já zdravím.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0