Autor Zpráva
PetaBlack
Profil
Dobrý den ,
Děkuji za radu ohledně nezobrazení všech framů … opravdu to bylo díky pár souborům začínající na velké písmeno … takže opravdu díky moc , ale měl bych ještě jeden takový problém: Doma na svém PC , kde jsem web vytvářel jsem používal většinou dva fonty … na nadpisy ,, Harlow Solid Italic “ a na text normálně ,, Times New Roman “ , jenže , když jsem si web spustil někde jinde , na jiném počítači , třeba v internetové kavárně , všechno to bylo v ,, Timesu “. Chápu to tak , že ten daný počítač v kavárně neměl uložen ve fontech ,, Italic “ , ale jde to nějak udělat , aby se všem uživatelům zobrazoval můj web , přesněji fonty textů , tak jak se zobrazují na mém počítači ? Nejde třeba ten daný font , prostě nahrát do složek , kde mám nahrané stránky ?
DJ Miky
Profil
PetaBlack
Udělej ten text (nadpis) jako obrázek. Písmo "Harlow Solid (Italic)" bude mít opravdu málo lidí nainstalované (já jsem třeba o tomto písmu ještě neslyšel).
Nox_lbc
Profil
http://interval.cz/serialy/stahovatelne-fonty-vlastni-pismo-na-webovyc h-strankach/

Ale nejsem zastánce ;-)
Joker
Profil
PetaBlack
Defacto neexistuje spolehlivá možnost, jak přidat font ke stránce. Leda viz ten odkaz co píše Nox_lbc, ale to funguje jen v Internet Exploreru (i když, možná nové verze prohlížečů už to adaptovaly)

Takže já bych doporučoval nadpisy převést do nějakého generického fontu a pokud opravdu trváte na tom svém fontu, tak je udělat jako obrázky.
Miloš
Profil
Náhrada textu obrázkem – ano, ale http://www.wellstyled.com/singlelang.php?lang=cs&page=css-replace-text -by-image.html
Joker
Profil
Teď jsem zkoušel ověřit podporu @font-face u Opery, Opera 9.01 to neumí, takže s nejvyšší pravděpodobností ani žádná jiná verze Opery
Plaváček
Profil
Zkus tohle http://interval.cz/clanky/dynamicke-nahrazovani-textu/ , je to dobře vymyšlené a funkční.

Ukázka použití vlastního fontu třeba zde: http://klient.plavacek.net/fonty/ .
Joker
Profil
Plaváček
Ovšem s vypnutými obrázky to není nic moc
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0