Autor Zpráva
M!k!
Profil *
Ahoj...mám stránky rozděleny do čtyř rámců......v internet explorer mam mezery akorat a v mozile se mi to překrývá nevíte čím to je??A nastavil sem blikající písmo....v mozile funguje a v internet explorer ne...nevíte čím to je??Dík
Casero
Profil
M!k!
na blikací písmo se vykašli, je to humus, a nefunguje všude...a zkus sem dat odkaz
Miloš
Profil
Přidávám se:
nepoužívej rámy
— <blink> patří mezi veteš jako je marquee, zvuky na stránce, povětšinou animace; líbí se to akorát autorům (respektive zadavatelům); soudný člověk v lepším případě <blink>á. (Blink v exploreru nefunguje, protože ho nepodporuje.)
Mistr
Profil
M!k!
Zkus sem polsad kód stránky či odkaz na tuto stránku. Mrkneme na to a něco vymyslíme.

Ohledně blikacího písma Ti již problematiku vysvětlil kolega Miloš.
Bubák
Profil
Miloš
Blink v exploreru nefunguje, protože ho nepodporuje
V MSIE je zvláštní podpora-nepodpora tagu blink, sice nebliká, ale jde ostylovat, na rozdíl třeba od tagu abbr, ten v MSIE nejde ostylovat.
http://teststranek.kvalitne.cz/abbr-blink/

M!k!
mozille funguje Firefox umí CSS vlastnost blink. Ve stylovém předpise pro jednotlivé tagy (tam, kde je instalovaný Firefox\res\html.css) je tato deklarace:
blink {
text-decoration: blink;
}
peta
Profil *
M!k!
- odkaz na stranku?
- ramy je treba pouzivat s citem, ne vzdy se s nimi dobre pracuje, zvlast vyhledavaci soft typu google.com a pod (kdyz ti najde ram4, tak to neni ramova struktura 0, takze zadne menu a tim padem je stranka nepouzitelna)
Mezery, tezko rici bez odkazu. Co oci nevidi, srdce neboli. Takze je to ok a nic mne netrapi :)
- blikajici pismo je nesmysl stejne jako rotujici text, proto to neni podporovane prohlizeci. Lze to obejit pomoci JS.
Je to stejne, jako jakakoli jina animace (blikajici reklama, rotujici text, hopsajici panacek, rucickove hodiny), odvadi to pozornost pri cteni a pak nejsi soustredeny na to, co klikas a po chvili te to prestane bavit a hledas jinou stranku
Seznam podporovanych CSS viz odkazy nad properties:
http://peter-mlich.wz.cz/x/ww/css/cssall.htm
M!k!
Profil *
mám stránky na sampo.ic.cz a všem děkuju za rady...
Mistr
Profil
Koukám, že Tvé stránky neobsahují rámy (tedy FRAME), jak jsme se všichni odpovídající domnívali.
M!k!
Profil *
tak prosím poraďte jak to mám udělat aby se mi odkazy otevíraly v prostředním DIV a ne v novem okne..dík
M!k!
Profil *
a jaký máte názor na moje stránky?jsou moje první učím se!!
Mistr
Profil
M!k!
jaký máte názor na moje stránky
Je tady sekce pro hodnocení stránek. Vlož tam svůj dotaz a uvidíš.
Miloš
Profil
M!k!
aby se mi odkazy otevíraly v prostředním DIV a ne v novem okne
Buď použij iframe, nebo se začni učit PHP
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0