Autor Zpráva
Jogi
Profil
Dobrý zase sem tu a se mnou další můj problém tentokrát ne s HTML ale s TV mám u starší počák s grafikou od firmy NVIDIA Ge-Force 2 MX a Tlevizmí kartou no nevím zravna typ ale od Philips Semiconductors.
No to je vklidu TV na PC mě de vpoho mám to přs koaxiál napojení do PC a program, kterej byl ke kartě, ale teďka bych rád kdybych se mohl dívat na filmy z Pc v Televizi tam mám skart takže sem si koupil Rozbočku na skart kde tím pádem mám čtyři výstupy ty tři to jsou ty tři (červenej,bílej,žlutej) staré propojení ale protože k Tv mám připojený Playstation 1 takže sem myslel jestli by to nešlo propojit přes "Nový" sice je už hodně starej ale novější jak ty tři konektor - S-Video mám ho i na Tv kartě která je propojena se zvukovkou :-D aby mě šel že ! No Takže TV i Pc mám propojeno kabelem S-Video kterej mě stál 129Kč coš sou hříšné peníze :-D no ale teďka nevím jak nastavit na Pc abych tam měl dva monitory a mohl si tedy co chcu zobrazit na Tv hodit na levo šak to někdo znáte !!!
Prosím tedy o radu ... díky předem Jogi

P.S. vím že to není k HTML ale i tak prosím :-)
Pokud ale nechcete tuto zprávu tak ju smažte nebudu moc nasranj přece jen je to diskuze o webu !
DoubleThink
Profil *
Už v půlce mě to přestalo bavit číst.

Vynech veselé příhody z natáčení a soustřeď se na jádro problému.

Jinak u starších nVidií se o tuto srandu stará TwinView™



V nových Windowsech (XP) to už jde nastavit přímo ve vlastnostech zobrazení.
Jogi
Profil
Tak se omlouvam ale často se zbytečně zakecám !
No nechcu byt nevděčnej ale moc jsi mě nepomehl !
To že to jde lehce nastavit sem už slyšel ale trochu přesněji !!
Nevim přesně jak se u vás vkládaj obrázky ale pokud pudou tak tak to u me ve vlastnostech vypada !



peta
Profil *
Jogi http://www.tvfreak.cz/
Anonymní
Profil *
zdravim,poradi mi nekdo jak sprovoznit ir klavesnici?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0