Autor Zpráva
mirekan
Profil *
na web používám firefox a včera jsem do toho stáhl ze seznamu prográmek - lištička- a od té doby už to nejede i když to odinstaliji, vymažu i registry a i gdyž zkouším různé verze firefixu tak to nejede, ale když to odinstalovávám, tak mi to ještě ktomu hlásí že se musí nejdřív tento program ukončit ale přesto na ploše po prohlížeči mimo ikony není ani stopa, poradí mi tu tedy někdo v čem je problém? jo a když skouším nainstalovat jiné prohlížeče, např - mozilu nebo operu tak s těma nemám žádný problém. no a nechci k vůli tomu formátovat pc. dík předem za radu.[b][/b]
peta
Profil *
mirekan
Zkousel jsi po odinstalovani FF a listicky fyzicky smazat a adresar s mozilou?
Jestli ta listicka je delana pro nej, tak ikdyz to odinstalujes, tak si tam sve rozsireni nechava, tusim. Cili takove veci jako adblock, validator a pod...
Cili, kdyz pak nainstalujes novou verzi FF, tak se ti tam objevi hlaska a rozsirenich, ktere jsi tam mel a ze hledam nove verze...
Potom bych si vysledoval u te listicky, odkud se to spousti, nez bych to zrusil z registru. Pravdepodobne bude jeste i v "po spusteni" v registrech. Sak dej Ctrl+alt+del a mrkni se na to, co je spustene na popredi. Tady na MS ode mne minus, ze neukazuje vsechny services (nektere viry se spousti prave tam a dost tezko se to pak zastavuje bez specialnich programu).
Nox_lbc
Profil
řešení je pustit FF v safe-mode (je v nabídce Start pod Win ;-) a odinstalovat lištičku, taky mi to mrcha udělala ...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0