Autor Zpráva
liam
Profil *
Dotaz.
Mám v počítači stažený Adobe Acrobat Reader na prohlížení. Občas mi přijde od známého / příklad nějaký text - obrázky / ve formátu ADOBE PDF.
Jde mi přečíst, ale už v něm nejde cokoliv v textu upravovat a měnit. Potřeboval bych v textu některé věty změnit.
Nevíte, jak by se to dalo......................
Díky za rady. Liam
grizzly
Profil *
LIAM
Pro editaci PDF souborů(pokud nejsou chráněné) se musí použít komerční program Adobe Acrobat Professional, nikoliv READER, který slouží pouze pro čtení.[i][/i]
Grizzly
liam
Profil *
Tak si ho tedy budu muset koupit / Adobe Acrobat Professional, / poraďte , kde nejlevněji - eshopy atd.
Nestačila by jenom nějaká základní verze pro úpravu v textu.........

Jo ještě, pokud nejsou zaslané PDF chráněné jako , že asi ne .......... myšleno, že ho můžu nějak otevřít přes funkci zdarma Adobe?

Prosím poraďte postup pro otevření, když je PDF nechráněný.

A mám naistalovanou pouze verzi na prohlížení.

Díky za ochotu

LIAM
Michalek
Profil
Suveréní přístup. Třeba
http://www.sochov.cz/Grafika-licence-CZ/181494-Adobe-Acrobat-7.0-CE-St d-CZ-Win-License-15000+-(300)
8300Kč

(odkaz pochází z vyhledávání zboží na jyxu, byl nejlevnější...

http://jyxo.cz/s?q=adobe+acrobat&d=zb&sort=1&ptype=1&rev=1&sort=1&rev= 1&ptype=1&pmin=8000&pmax=
Norbert Pelc
Profil
liam
Nebo je to sice blbe ale Open Office 2.0 má přímý export do PDF takže upravit a zase exportovat.
bures
Profil
Jenom k té plné verzi Adobe Acrobat. Možnosti úprav PDF v Acrobatu jsou velmi omezené. Rozhodně si nepředstavujte, že budete editovat text jako ve Wordu. V Acrobatu jdou mazat a přesouvat stránky. Připojovat další stránky k existujícímu dokumentu, mazat části textu. Ale text je často rozdělen na krátké bloky několika málo slov, takže "neteče". Často jsou použity spec. fonty, takže není možné přidávat nové znaky atd.
Bubák
Profil
Porovnání "Acrobatů"
Foxit PDF Editor
Editace viz bures
liam
Profil *
Ještě jsem našel na www. slunecnice.cz -


F-XChange (česky-vícejazyčná verze) 3.60104
Snadná a rychlá tvorba (nyní i úpravy) Adobe kompatibilních PDF souborů z jakékoliv aplikace běžící pod MS Windows.
OS: Win XP, Win 2000, Win 95, Win 98, Win 2003 Licence: Shareware

Ješ tam prý je na úpravu zdarma PDF Creatorm ta knějak se prý jmenuje ale ten jsem tam nenašel.

Toto mi poradili v jedné poč. firmě.

Co vy nato, šlo by ted přes tyto programy vstupovat a upravovat text, který mi přijde ve formatu Adobe Acrobat??

Díky za rady od těch , - kdo to již vyzkoušel a nebo má odkazy na jíné prográmy zdarma.

Liam
liam
Profil *
A ještě ze slunecnice -

PDF-Tools 3.60104 Software pro úpravy již existujících PDF souborů a také pro vytváření PDF souborů z rastrových obrázků (JPG, BMP, JBIG apod.) a textových souborů.OS: Win XP, Win 2000, Win 2003, Win 95, Win 98 Licence: Shareware
Liam
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0