Autor Zpráva
Jiřík
Profil *
zkusil jsem si vytvořit stránky, ale nefungují mi odkazy tak jak potřebuju. Na mém pc mi to funguje dobře z úvodní stránky se proklikám na všude i zpět, ale když to uložím na server( pokud to zrovna jde) tak mi ten odkaz funguje jen jedním směrem.
Př: z index.html na stránku1. se prokliknu, ale ze stránky 1. odkazem na index.html to hlásí error 404
Kde dělám chybu? moje stránky byli na wz. ale smazal jsem to, protože ten server mi připadne jako nespolehlivý.
Kde dělám chybu?
Timy
Profil
nepoužíváš absolutní odkazy file:/// ? Používej relativní cestu href="index.html"
Casero
Profil
těžko říct, dej odkaz...bude to něco triviálního...a myslím, že wz je jednes nejlepších freehostingu..na azčátek určitě spolehlivej
Jiřík
Profil *
Na WZ jsem zkoušel několikrát publikovat, ale narážím na problémy s nahráním přes FTP i jenom vložením. Také neúspěšnýPoslední pokus
Jiřík
Profil *
teď už se mi to neotvírá vůbec, ikdyž je tam nahrané vše, co mi funguje na hd.
Casero
Profil
Jiřík
nechápu, co máš za problém...sme na wz dlouho a bez problémů....kde máš problém, občas si msuíš pohrát s stormo f5, strormo f5...jinak no problem
Casero
Profil
a máš tam index??
YoSarin
Profil
Jiřík
Jak říkal Timy - zkontroluj si ty odkazy - hlavně:
1) aby nebyly absolutní ale relativní (to je to co říkal Timy)
2) aby tam byla správná (/) lomítka
3) jestli se shodují názvy souborů s okdazovanými soubory - hlavně pozor na velká/malá písmenka (index.html není to samé jako Index.html)
4) nic víc mě momentálně nenapadá - odkaz na wz nefunguje... :-(
Yo'Sarin
Jiřík
Profil *
index tam mám, ještě před hodinou to fungovalo, ale bez odkazu. S těmi lomítky je problém jen na serveru nebo i na hd? Na hd mi to funguje bezvadně. Je to na flintu do žita nebo kulku do palice:-)))
YoSarin
Profil
Jiřík
tak sem alespoň vlož ty kousky kódu kolem kterých ten problém je (tzn. ten odkaz)
S lomítky je problém na linuxu - tzn na serveru :-) (Ale mám pocit že IE zvládá i opačná lomítka, FF ne)
Yo'Sarin
Anonymní
Profil *
asi jsem prve zadal špatně adresu toho "výtvoru co se nechce rozhýbat"tady je to správně
Anonymní
Profil *
taky ne.. já se s toho picnu
YoSarin
Profil
Zkus to nahrát jinam (jen pro test) třeba na free profitux.cz nebo něco jiného... btw - jak to nahráváš? v Total commanderu (nebo jiném ftp klientovi) nebo přes rozhraní webzdarma?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0