Autor Zpráva
Tony_Ter
Profil
Prosim pomozte mi, uz nevím jak na to, všechny písmena jsou OK az na to velké Č , misto písmena se mi zobrazuje velké H s čárkou, proč právě Č. Asi nezbyde než použít jiné kódování, neměl jste někdo takový problém . Díky moc.
YoSarin
Profil
Já v UTF-8 s Č žádný problém nemám... :-)
Zkontroluj si, jestli opravdu prohlížeči posíláš kódování UTF-8 a zároveň jestli je soubor, obsahující ono zrádné Č, na disku uložen ve formátu UTF-8
Yo'Sarin
Tony_Ter
Profil
Všechno je v UTF-8 , jak uložení stránky (ukládám to v Pspadu), prohlížeč automaticky detekuju UTF-8, já už fakt nevím, jedno blbý písmenko :(( .
YoSarin
Profil
můžeš posloužit odkazem?
Tony_Ter
Profil
http://hornihabartice.unas.cz/obec/
Tony_Ter
Profil
Zrovna ten den u otevírací doby - Čtvrtek
Joker
Profil
Tony_Ter
To je zvláštní... nicméně i když si stránku uložím na disk a otevřu v PSPadu, pořád tam vidím místo Č ten symbol
thingwath
Profil
Nechci tě zklamat, ale ten znak cos tam vložil není Č ani nejmenší náhodou, je to nějaký úplně jiný znak z nějaké exotické abecedy.
Tony_Ter
Profil
v editoru píšu normálně Č , pak se to nějak po uložení převede...Taky to nechápu.
Alphard
Profil
neupravovaly se texty přes webové rozhraní webuzdarma?
thingwath
Profil
No, je to znak 0126 (LATIN CAPITAL H WITH STROKE), velké Č je 010C, což je malý a těžko vysvětlitelný rozdíl. IMHO je pspad bastl kde je možné všechno, ale tohle by byla dost divná chyba :-)
Joker
Profil
thingwath
Hlavně kdyby to bylo PSPadem, proč se ta chyba neprojevuje u někoho jiného?
thingwath
Profil
Kdoví. Chyba může být leckde. Jeté je i jedno další č (dole v oznámení).
Tony_Ter
Profil
Dělá mi to i na localhost , tak bych webzdarma vyloučil.
Tony_Ter
Profil
No asi přejedu na iso-8859-2, pak mi to nedělá, diky všem.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0