Autor Zpráva
RaDeoon
Profil *
Mohli by jste mi pomoci s kompatibilitou v prohlížečích?

Na této stránce se mi v IE a v Opeře zobrazí vše stejně jen ve Firefox mi to udělá jakoby větší div ...

V kodu je to jakoby (v kodu detailne tady jednoduse) centrovyný <div id="page"> na stránku je v něm jen obrázek kvůli pading ... pak dalsi <div> na stránku i když ten druhý je menší mozila ho vykreslí jako větší.

Snad jste to pochopili :) .
RaDeoon
Profil *
To je to tak stupidní že neodpovídáte ? Když někdo napíše téma "víroba stránek" tak je 30 odpovídajících a když dá někdo něco inteligentního ... asi to změním na... Prbolem z mozylou
marCo
Profil *
já mám problémy s IE , neim jak na to
venca163
Profil
* {-moz-box-sizing: border-box; box-sizing: border-box;}
zkus to dát do css
Plaváček
Profil
RaDeoon

Nastuduj si kapitolku o box modelu (viz http://ie-brouci.dero.name/box-model.html) a pak zjistíš, že chyba je v tomto zápisu:

width: 795px;
padding: 1em;

A na závěr. Ano - pochopil jsem to, jenže tvůj dotaz mi nepřipadá jako problém inteligentní, ale spíše jako věc, která se zde omílá tak třikrát do týdne, čímž se stává spíše problémem stupidním.
RaDeoon
Profil *
Mám zlomený ukazováček - krátce

venca163
díky moc pomohlo ...



Plaváček
Kdybych to nenapsal tak by jste mi nepomohli.
tiso
Profil
RaDeoon To je to tak stupidní že neodpovídáte ?
OT: Odpovede na Tvoju otázku či celý príspevok mohli byť:
1. mohli, ale nemám čas; hľadaj, rieši sa to tu stále; - ľudia čo vedia, ale odpovedať nie je povinnosť
2. nemohli; neviem; - ľudia čo netušia
3. nepochopili; môžeš to lepšie vysvetliť? - ľudia čo sú zmätený z Tvojho popisu problému

S tou stupiditou opatrne, zbytočne provokuješ...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0