Autor Zpráva
Břéťa
Profil *
Dobrý den, tak před dvěma měsíci jsem objevil stránku, kde se zadala do políčka jen url adresa - a vygenerovalo Vám to jednotlivé soubory, obrázky, apod., které se na ni vyskytovali. Nemohu ji najít. Prosím, neznáte ji někdo. Je možné, že to bylo na W3C, fakt to nemohu najít...
tiso
Profil
http://www.websiteoptimization.com/services/analyze/ nie?
Břéťa
Profil *
Díky, mohl bych se zeptat, jestli jde nějak obejít stažení fotografií na stránkách, kde si je zákazník musí zaplatit? Budu tvořit stránku, kde bude něco podobného, tak bych se chtěl do začátku zeptat, protože pak by to bylo na prd. Díky
DJ Miky
Profil
Břéťa
Přes PHP nebo ASP...
Joker
Profil
Břéťa
Udělejte na straně serveru skript, který tu fotku zobrazí jen registrovanému platícímu návštěvníkovi.
Něco jako
<?php
if(!je_platici_navstevnik()) die("Tato stránka je přístupná pouze platícím návštěvníkům!");
header("Content-type:image/jpeg");
nacti_obrazek($nazev);
?>

Nicméně platícímu návštěvníkovi samozřejmě nelze zabránit, aby si obrázek uložil k sobě na disk (resp. ve skutečnosti ho má uložený u sebe na disku už ve chvíli kdy ho prohlíží)
Fnesveda
Profil
Ale může se tam stejně dostat, když zadá název obrázku.
Bubák
Profil
Nemusí, když se bude hlídat referer.
Břéťa
Profil *
Jo, tak díky moc. I když bych to takhle zabezpečil, jde to stejně stáhnout, nebo ne? Docela by mě to zajímalo jestli to i přesto jde vše obejít. Já myslím, že to asi jde, ale jak?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0