Autor Zpráva
nissmo
Profil *
Koupil jsem si doménu od www.ceskyserver.cz teď bych ji chtěl umístit na nějaká freehosting. Celý den se o to snažím, ale vásledek žádný. Už nevím jak dál.

Dejme tomu např. že ji budu chtít umístit na pipni.cz. Zde udávají, že mám DNS nasměrovat na to jejich. Ovšem když se přihlásím ke správě mé domény, tak tady žádné DNS nemám. Mám tu pouze: A, CNAME, MX a SOA. Navíc firma od které jsem to koupil se k tomu nějak nemá, s tím, že si to prý má zajisti firma u které budu hostovat.

Takže mi tak přijde, že jsem tu doménu koupil úplně k ničemu!!! Už fakt nevím jak dál. Budu rád za každou radu
Gekon
Profil
Třeba u pipni.cz to bude tím, že k jejich freehostingu by sis musel koupit doménu přímo u nich.
Peca
Profil
Tak řekni, kde jsis tu doménu koupil. Pak snad bude lehčí radit. Ale určitě by to mělo být někde v nasatvení.
Peca
Profil
Gekon
Kdes na to došel? Já jsem si u nich doménu nekupoval a hostuju tam.
nissmo
Profil *
Vždyť jsem to psal, že jsem doménu koupil u www.ceskyserver.cz
Gekon
Profil
Peca
To hostuješ na freehostingu? Měl jsem za to, že ten jejich virtuál je jenom pro ty, co si u nich koupí doménu... Tak jsem to bohužel udělal i já.
Richi
Profil
a co chceš na té doméne dělat? když neumíš ani spustit free hosting tak k čemu ti je prosím te doména??
nissmo
Profil *
Richi

Takový radílci jsou nejlepší. Poradijou ho*no, ale hlavně že se cejtijou, že tam něco napsali. A to co budu dělat na dané domeně neovlivňuje to, že neumím spustit freehosting. Myslel, jsem, že sekce "problémy v začátcích" je od toho aby se pomáhalo" a ne uráželo ostatní lidi. Asi jsem se splet. Tak díky moc "Richi"
peta
Profil *
nissmo
A proc pises sem? Na pipni.cz nemaji kontakty? Se zeptej primo u zdroje, na presny postup, ne?
nissmo
Profil *
peta

To jsem se pokoušel, ale chuť odpovídat se rovná ceně hostingu :)
quinux
Profil
nissmo
Navíc firma od které jsem to koupil se k tomu nějak nemá, s tím, že si to prý má zajisti firma u které budu hostovat.
To je pravda. ceskyserver.cz sic umožňuje pouze registraci domény, ale ta doména je použitelná jen u toho hostingu.

Pokud chceš hostovat jinde musíš doménu převést buď na daný hosting (pipni) nebo k nějakému z registrátorů (ignum.cz, domeny.cz).
Richi
Profil
nissmo
aha tak jo tak pak nejlepší rada pro tebe bude zde: http://www.jakpsatweb.cz/
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0