Autor Zpráva
Adéla
Profil *
Prosím vás, nevyznám se v tom počítačovém slovíčkaření, tak ani nevím jak napsat téma, aby to někdo pochopil, potřebuju tuknout na slovo VSTUPTE a aby mě to přeplo na další stranu, kde budou fotky. Stáhla jsem si program NVU. Díky
DJ Miky
Profil
Adéla
Proč to dělat? Radši dej na tu stránku hned ty fotky, ne žádnou vstupní stránku...
esemeska
Profil
Adéla
vytvor si v poznamkovem bloku novy soubor, dej do nej toto

<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01 Transitional//EN">

<html>
<head>
<meta http-equiv="content-type" content="text/html; charset=windows-1250">
<title>tvůj titulek, který se zobrazí na horní liště</title>
</head>
<body><center><br><br>
<a href="dalsi_stranka.html">Přeskočte reklamu</a></center>

</body>
</html>


a uloz to jako .html
stribny
Profil
Adéla: Proč to potřebuješ?
Gappa
Profil
Tak nějak - k čemu to tam má být, éra úvodních stránek je naštěstí už za námi :)
Joker
Profil
Adéla
Jen jedna připomínka: Obvyklý účel tohohle je vypořádání se s povinností dát na hlavní stránku webu reklamní banner.
Například podle nových podmínek WebZdarma by ale v tomhle případě musel být reklamní banner umístěný až na té hlavní stránce, nikoliv na té vstupní.
venca163
Profil
Adéla
jistě, pokud to chceš publikovat na webzdarma.cz tak to můžeš maximálně do konce září...
pak může být tvůj účet smazán bez upozornění - nová pravidla pro zobrazení reklamy
Bubák
Profil
Napřed odnačíš text nebo obzázek, který bude odkazem. V programu NVU použiješ v menu "Vložit > Odkaz", nebo ikonku "Odkaz".
Tesi
Profil *
Tak jsem si zalozil uplne ty nejprimitivnejsi stranky a jak mam udelat aby kdyz napisu www.tesi.czweb.org vedlo na www.tesi.czweb.org/index.html?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0