Autor Zpráva
Waclav
Profil *
Prosím o radu...¨Začínám psát stránky ve Wordu 2003.Už jsem i nějaké dal na web,ale když naběhne stránka tak se mi nezobrazí obrázek...Díky moc za radu...WaclavBarta@seznam.cz
lukysy
Profil
Waclav V tomhle stránky nedělej!

Jinak by bylo dobré, kdyby jsi ty stránky ukázal ať se ta chyba když tak dá dohledat... Nejspíš jsi tu stránku nenahrál s těmi obrázky...
Bohumil
Profil
Pokud se zacinas ucit s Wordem tvorit web. Tak to rychle ukonci. To není cesta správným směrem. Web bude několikanásobně datově objemnější...
Yuhů
Profil
hele, vy radilové :-), Yuhů taky začínal dělat stránky ve Wordu.

Waclave, potřebujeme vidět adresu toho webu.
Anonymní
Profil *
Ty obrazky musis dat na internet spolu s tou strankou a kdyz obrazek vkladas, musi byt ve stejnem adresari (predpokladam, nechapu jak muzu ve wordu manipulovat s cestama)
Jenny
Profil *
Ahojky, lidi... Potřebovala bych poradit. Obrázky na stránkách mám, ale jejich zdroj je web, z něhož mám tu stránku stáhlou. Chci se naučit ve FrontPage manipulovat s obrázkem tak, abych do svých stránek dokázala vložit jakýkoli obrázek, který mi například přijde mailem, nebo vytvořit miniaturu. Pokoušela jsem se o to a to následovně: podívala jsem se, kde mám uložené svoje stránky. Tam jsem taky uložila obrázek. Pak jsem si otevřela FrontPage a obrázek a v jeho vlastnostech jsem nechala zdroj, který se mi tam sám načetl. Do odkazu jsem napsala adresu, kterou jsem chtěla, tedy http://www... atd. No a pak už jsem jen klikla na O.K. Obrázek se ve FrontPage zobrazil, ale když jsem do svého webu vložila odkaz na ten obrázek, v náhledu se mi zobrazil jen obrys /tedy velikost/ a v levém rohu křížek. Nevíte, čím to může být a co dělám špatně? Už jsem z toho zoufalá :/ Prosím, poraďte. Buď sem, nebo na mail XXXAndilek@seznam.cz. Děkuju předem moc! Jenny.
Jenny
Profil *
Jo a ještě jsem se chtěla zeptat - kde jinde si můžu vytvořit vlastní chat než na Blueboardu? Nelíbí se mi grafika a možnosti, které Blueboard umožňuje... Víte o něčem? Kuju ;)
krteczek
Profil
pokud myslíš vlastní knihu návštěv ( to je v podstatě chat ) tak je jich spousta na webu, já mám jednu rozdělanou, musím ji dodělat, jak bude uvolním ji ke stažení...
krteczek
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0