Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Design pomocí tabulek, IE mi dělá automatickémezery mezi buňkama který nejdou odstranit. Řeším to CSS pozicováním, ale mám jednu buňku u které je nastavenej obrázek na pozadí a ten to posunutí o 4px okázale ignoruje. A výsledek vypadá v IE dost prasácky. V FF a Opere to jede samozřejmě v pohodě...
BiG T.H.X.
Casero
automatickémezery mezi buňkama
border-collapset???
WanTo
Zajímavé. Proč to neudělat rovnou přes CSS?

Mimochodem, za co děkuješ? Vždyť si ani nenapsal adresu stránek. Takže se ti na ně nikdo nemůže podívat.
Anonymní
Profil *
Když tabulky - co cellpadding="0" cellspacing="0" ?
Anonymní
Profil *
Děkuju předem za odpovědi, páč neznám jiný fórum kde se můžu ptát na libovolný blbosti a dostanu odpověd do hodiny. A adresu stránek nehodím, páč nejsou na webu :)
Anonymní
Profil *
Caesero: Asi to blbě aplikuju, ale nefakčí. Rozepiš prosím...
Casero
Anonymní
sry sem tam udělal chybu takto border-collapse: collapse;
Anonymní
Profil *
Asi je něco pořád špatně. Zkusil sem to , bez výsledku, hledal sem, našel to tady na jakskpsatweb.cz zkusil to podle toho a furt nic... :(
WanTo
Anonymní
Když ten web nahraješ na internet, je větší pravděpodobnost, že ti někdo správně poradí.
Anonymní
Profil *
Jo tak sem ho nahrál, ... no, je tady. www.devataci.hustej.net . Jenže přibyly dvě chyby, a to:
-nezobrazujou se obrázky, cesta k nim je zprávná a na pc jedou v pohodě(a na webu samozřejmě sou)
-zůstává problém s tím jedním pozadím, konkrétně s tím textem nad obsahem
- v IE se mi nezobrazuje patička obrázku, stránka tam prostě končí a nejde do ní jakoby nic vložit. V FF v pohodě... dík.
DJ Miky
(a na webu samozřejmě sou)
Nejsou.
Bubák
DJ Miky
Jsou ;-)

Ostatní
http://www.devataci.hustej.net/images

Proč nefungují obrázky
Velká a malá písmena
Anonymní
Profil *
Lol, taká cypovina. Mno thanks :)
Hubožel mi posldní dva problémky zůstaly, takže kdyby se našla hodná (nebo zlá) duše co se na ně mrkne...
Anonymní
Profil *
Sry že jen tak spamuju, ale helpne někdo?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0