Autor Zpráva
pavel krejci
Profil *
Ahoj,
mám stránku www.malirnaterac.wz.cz asi to neni nic moc, nevím totiž jaké tam dát pozadí, a je tam určitě spousta dalších chyb, ale zajímalo by mne jak tuto stránku dostat na internet tzn. že když někdo zadá ve vyhledávači např. malíř tak aby se mu tam zobrazi odkaz i na moji stránku.

Děkuji za odpověď
Pavel
Suji
Profil
No vzhledem k tomu, ze jsem si Vase stranky prave prohledl, tak se da rici, ze uz na internetu jsou. Takze otazkou by melo byt spis jak docilit toho, aby o tom lide vedeli.

Chtelo by to zoptimalizovat stranky pro vyhledavace.
1. Vyuzivat nadpisy, vyplnit title stranky.
2. Pokusit se o optimalizace a lepsi semanticnost kodu
atd. - cely vycet kroku tu nebudu vypisovat

Dale by to chtelo trosku atraktivnejsi kabat, aby clovek, ktery na vasi prezentaci zavita na ni zustal.

1.Nepouzivat ramy - ten posuvnik je sileny.
2. nejakou grafiku
3. zvetsit kontrast nekterych textu, aby byly citelnejsi
...
pavel krejci
Profil *
Děkuji za rady. Zkusím tu stránku předělat např. pomocí tabulek to už docela umím. A pokusím se využít Vašich rad.
Suji
Profil
Mozna by to slo i bez tabulek :-). Jinak pokud si nebudete vedet rady, zeptejte se bud tady nebo mi muzete zkusit napsat, poradim kdyz to bude v mych silach. Jsem taky z Jihlavy, takze to beru jako vec cti.
tiso
Profil
pavel krejci
Tá stránka naozaj nie je nič-moc. Ak ju chceš dostať do vyhľadávačov, tak by si najprv mal na nej popracovať, alebo to radšej prenechať ľuďom ktorý to vedia. Na internete je totiž taký web antireklama, takže zbytočne budeš mať návštevy z vyhľadávačov keď každý po otvorení tej stránky zdrhne na stránky konkurencie...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0