Autor Zpráva
cuir
Profil *
ahoj.Mam docela graficky narocny stranky a potreboval bych zakazat zvetsovani textu.Nevim jak to udelat.Kdyz si to nekdo zvetsi nebo tam prijde se zvetsenym pismem tak si toho moc neprecte.A tak bych to chtel zakazat.Ani nevim jestli to jde:)Diky moc za rady:)
Acci
Zvětšování písma jde zakázat pouze v IE a to zadáním velikosti písma v jednotkách px nebo pt. Ve Firefoxu i takové písmo jde zvětšit
thingwath
Děláš si srandu? Právě jsem si zdravě zanadával, že lidi dělají tak malinká písmenka a já je musím zvětšovat! Můj prohlížeč dovoluje nastavit minimální velikost písma, nejmenší možnou a vynucuje ji všude. Kdyby to neuměl, nedělal nebo dělal výjimky, tak ho okamžitě změním. A na stránky, které mi zakáží možnost změnit velikost písma se okamžitě vykašlu. Nedělej to! Upozorni, že při zvětšení písma se zobrazí špatně grafika, ale pokud objevíš možnost jak to zakázat i v mém prohlížeči, okamžitě to autorům nahlašuju jako závažnou chybu.
cuir
Profil *
hmmmm tak jo jen to tam napisu a bude ono to asi stejne nejde jak tu psal Acci.A zakazat to jen u IE je na nic .diky
thingwath
Je to lepší. Ať si návštěvník raději sám zvolí, jestli chce číst, nebo koukat na grafiku.

Jediná možnost by byla dát všechno do obrázků :-)
cuir
Profil *
to uz me taky napadlo ,le to je desny.S tim bych stravil desne moc casu.Ono se to totiz uplne cely rozjedem,kdyz si uzivatel zvetsi pismo.Takze se napodiva na grafiku a ani si nic neprecte:)No jeho problem:)
Petra
Obávám se, že uživatelův problém to není, většina uživatelů umí prohlížeč zavřít bez problémů :-))
No nevim, jak tam ta grafika vypadá, ale třeba by prostě šlo aby se zvětšovalo i to ostatní a ty obrázky tam poskládat tak, aby to nevypadalo úplně blbě.
Fred
cuir
Zkus kompromis, udělej si styleswitcher na tři velikosti písma a vylaď to pro ně. Omezíš tím nepředpokládatelné změny písma uživatelem. Když ta možnost změnit velikost písma bude na viditelném místě tak se značně zmenší procento uživatelů co si to budou měnit přímo browserem.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.