Autor Zpráva
petulienka
Profil *
Dobré dopoledne. Mám takový menší problém. Mám vytvořený di, který má v sobě vedle sebe naskládané další tři divy. V prostředním z těch tří mám text a tento div z textem se mi natahuje podle toho kolik tam textu je, takže neznám jeho výšku. Ty dva divy, které jsou po stranách divu s textem jsou prázdné využivám je čistě kvůli orámování, ale potřebuju aby se mi natáhly do velikosti toho divu s tím textem, popř. aby se natáhly podle divu. ve kterém jsou tyto tři divy umístění... Zkoušela jsem height: 100%, abz se mi prostě ty prázdné divy natáhli na délku celého toho rodičovského divu, ale oni se natáhnou na výšku jednoho řádku. Měl by někdo řešení prosím?
H13
Zkusit, jestli to není lepší řešit pomocí tabulky - bezproblémové ve všech prohlížečích, záleží samozřejmě přesně na formě celý stránky ("nevýhodou" může být to, že budeš v dnešním světě DIV layoutů vypadat jako "kacíř" kvůli tabulkovýmu layoutu)

nebo si prostě pohrát s divama, řešil jsem něco podobnýho. Chtěl jsem mít jeden DIV i bez obsahu ve stejný úrovni jako druhý, myslím, že jsem musel právě vyhodit height:100%, aby to fungovalo. Rodičovský DIV (DIV, který obklopoval ostatní DIVy, nesměl mít nastavený atribut height, Jakmile jsem ho nastavil, vnitřní divy se špatně zobrazovaly, pak jsem vyhodil nastavení height a vnitřní DIVy se vykreslily až dolů (na konci rodičovského DIVu)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0