Autor Zpráva
Kabarel
Profil *
Zdravím, v podstatě se ptám, jestli lze nějak efektivně nahradit pomocí blokové konstrukce řádek tabulky s dvěmy sloupci...neboli potřebuji vytvořit jakoby tabulku o dvou sloupcich, kde levý sloupec bude mít nastavitelnou šířku.

když dám dva divy za sebe, jsou pod sebou nebot ten div ukonci radek

kdyz jim pridam display:inline tak nelze urcit sirku toho divu v pixelech, coz chci

jediné co zabírá, je dát těm divům display:inline-table...to pak ta konstrukce funguje i s tou nastavitelnou sirkou jak v IE, tak Opeře, ale nefunguje u Mozill

má to smysl nebo je lepší to řešit tabulkou?
tiso
Profil
...záleží od toho čo chceš do tých div-ov dať...
Anonymní
Profil *
Co tak

{float: left / right / none;}

v css?
Kabarel
Profil *
co tam chci dát?

no v podstatě to bude sloužit jako tabulka v levém bude dejme tomu "značka:" a v pravém "Audi"...bude takhle několik řádků pod sebou jako tabulka.....ale mi jde o to, jestli to jde nějak elegantně udělat způsobem mnou popsaným?

aniž bych musel nechat ty bloky plavat....ale asi ne, mě tak napadá, že je to blbost jinak by se tak řešily i celé layouty, kdyby to šlo, že jO? To jsem ale trubka
tiso
Profil
Ak ide o tabuľkové dáta, tak použi tabuľku... Alebo by Ti možno vyhovoval definičný zoznam. Vyber si z týchto dvoch možností, osobne neviem ktorá z nich je na Tvoje dáta sémanticky vhodnejšia, nepoznám podrobnosti a o niektorých veciach sa nedá jednoznačne rozhodnúť.
Kabarel
Profil *
Ok asi to bude rozumnejsi, dik moc
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0