Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Warning: move_uploaded_file(): SAFE MODE Restriction in effect. The script whose uid is 1001 is not allowed to access /home/www/romed.cz/subdomeny/www/data/host/refer/1161101386 owned by uid 33 in /home/www/romed.cz/subdomeny/www/data/host/pages/form_ref.php on line 24

...tohle mi vypise script na uloud obrazju a textu prez formular.....na webuzdarma mi to fungovalo bezproblemu...ted sem strenky umistil na station.cz (placeny) a pise mi to toto...POMOCTE PROSIM!!!
DJ Miky
Profil
Umíš používat slovník?
Anonymní
Profil *
Umim ale nejak jsem z toho nepochopil oc jde...tohle vidim poprve
nightfish
Profil
v tomhle případě by spíš bylo vhodné, když už kolega za hosting u station.cz platí, aby se obrátil na tamější podporu...
Anonymní
Profil *
v tomhle případě by spíš bylo vhodné, když už kolega za hosting u station.cz platí, aby se obrátil na tamější podporu...
Nejspis to bude jen prkotin...to bych volil az jako posledni reseni
DJ Miky
Profil
Nejspis to bude jen prkotin...

Prkotina ne, prostě nemáš dostatek práv k zápisu do souboru, což je chyba hostingu. Oba soubory se nacházejí na stejně subdoméně, takže by se to stávat nemělo.
Anonymní
Profil *
divny je ze ve scriptu mam vytvoreni slozky s pravama 0777 a kdyz se pak na ni podivam tak ma myslil 0401
tiso
Profil
Anonymní
Nastavenie práv cez PHP totiž nie vždy funguje...
Anonymní
Profil *
$fin="../refer/".$time;  

mkdir($fin, 0777);
chmod ($fin, 0777);


mam to takto a vytvori mi to slozku s pravy 0410



if(!file_exists($PreviewDir))mkdir($PreviewDir,"0777"); //Pokud neexistuje adresář pro náhledy, vytvoříme jej

chmod ($PreviewDir, 0777);


a toto vytvori spravne s pravy 0777
Anonymní
Profil *
pardon...prava uz fungujou, ale tu hlasku to pise stejne
Anonymní
Profil *
Toto mi bylo odpovezeno ze station.cz

Dobry den,
asi jste tam nemel zaply SAFE MODE, protoze tj ten problem "SAFE MODE
Restriction in effect".


nevite co s tim?
Joker
Profil
Jak je ten skript?

PHP interpreter v tomhle případě běží v bezpečném režimu (safe mode), který má některá omezení. Problém bude právě některé z těch omezení. Můj tip je, že to vězí v tomhle:
Jedno z omezení bezpečného režimu je, že skript může manipulovat pouze se soubory ležícími ve stejném adresáři jako skript anebo v jeho podadresářích. Další omezení je, že skript nemůže manipulovat se soubory, které mají jiného vlastníka než skript.
Díky funkci move_uploaded_file to při čtení souboru obejdete, protože se bere z HTTP POST dat, ale problém nastane při zápisu... musí se vytvořit soubor na disku.
Skript je umístěný v:
(...)/host/pages/form_ref.php
A chcete zapisovat do:
(...)/host/refer/1161101386

Ten soubor nebude ležet uvnitř adresáře se skriptem a proto se v safe mode odmítne přístup. Toť můj názor.

Buď zkuste ten skript přesunout o úroveň výš už do adresáře host anebo nahrávejte ty soubory někam dovnitř adresáře pages.
Zkuste, jestli to pak bude fungovat
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0