Autor Zpráva
toník
Profil
Cau... mam dotaz pro zkusene...

Chtel bych se zeptat jake jsou terminy dodani webu zakaznikovi, pokud se jedná o kompletni zpracovani bezne firemni prezentace stredniho rozsahu s jednoduchym redakcnim systemem?

Je mi jasne, ze je to ruzne podle pozadavku zakaznika a jinych faktoru, jde mi o nejaky priblizny, obvykly termin?
DoubleThink
Profil *
2 - 3 týdny
Axamith
Profil
Skvěle se bavím, Já na jednom dělám už rok. Zákazník trvá na vlastní grafice a dosti se loudá.
Joker
Profil
toník
Jedno pravidlo ze stavebnictví: podle toho jak moc platěj, tak rychle to jde :o)
Anonymní
Profil *
jeste jedna vec...

jakym zpusobem resite se zakaznikem smluvni veci... pokud bych nepozadoval zalohu, ale chtel zaplatit az po provedeni dila se splatnosti rekneme tyden... je standard, ze pred zapocetim dila poslu postou smlouvu a cekam az mi ji posle zakaznik potvrzenou, nebo poslete jen objednavku? postou? nebo mailem?
toník
Profil
to jsem psal ja:)

asi se ptam jak lama, ale nemam v tomto moc zkusenosti a nerad bych pozadoval neco nestandardniho, kvuli cemu zakaznik cukne...
nightfish
Profil
buď gentlemanskou dohodu (ale to opravdu jenom s někým, komu bezmezně věříte) a nebo zaslat k podpisu smlouvu, kde bude specifikováno: co se bude dělat, do kdy se bude dělat, kolik a dokdy komu kdo zaplatí, a pak také sankce za nedodržení lhůty, kvality, jak to bude s dispozičními právy k dílu...

ve fázi domlouvání obsahu smlouvy se osvědčila komunikace mailem, finální verze pak podepsaná ve dvou vyhotoveních klientovi s tím, že jedno podepsané zašle zpět
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0