Autor Zpráva
Piper Halliwellová
Profil *
Všechno sem udělala, napsala sem kódy v poznámovým bloku ale jak to mám dát na internet?
Martin Kuželka
Zkus stránku Jak stránky dostat na server.
Marty
Koukni se sem.
Marty
Tak to jsem nestih. :)
Piper Halliwellová
Profil *
[img][/img]Škola čar a kouzel jak mám udělat ab se stránky z poznámkovýho bloku dostaly na web? na internet?M
Piper Halliwellová
Profil *
jo jo díky ale jak to mám třeba dát na internet jako to je zdarma když někoho poprosím?
Ba2s
Pokud už máš připravenou stránku tak to na websnadno nedostaneš :) Musíš to udělat třeba na webzdarma nebo webparku... ;)
Piper Halliwellová
Jo dobrej nápad ALE na webparku se zase musej dělat soubory ale když je mám mím počítači tak je to trochu blbí ne?
Marine
Profil *
Takze nejdriv se nekde (treba na tom webparku nebo webzdarma atd.) zaregistrujes a oni ti pridelej prostor. Po ty registraci ti sdelej pristupovy udaje. Vetsinou se to tam da kopirovat pres nejaky webovy formular, ale lepsi je to pres ftp. Pokud nevis co je ftp a mas jen par souboru, tak to pres ten web bude jednodusi. Na ftp prenosy se da pouzit Total Commander, Leech FTP a spousta dalsich programku.
Uploadujes ty soubory ze svyho disku, nedelas je az na to serveru.
Az to tam vsechno nakopes tak potom by ti to uz melo normalne fungovat jako stranky...
Honza Hučín
Piper Halliwellová
Prostudovala sis ten odkaz, který uvádí Martin Kuželka nahoře?
Ba2s
Nechápu, webpark a wz poskytují tradiční služby tak by to blbÝ být nemělo tedy pokud znáš jiný způsob nahrání stránek na internet který bych si fakt rád poslechnul (krom ftp)...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.