Autor Zpráva
jura
Profil *
zdravim stáhl sem si z warfora nějaký prográmek a mám ho v 7 souborech jak to dát dokupy ? je to v *.rar + ale když otevřu první je tam *.iso soubor když druhý tak tam není nic ani v těch dalších jakto? kde jsou? přitom to něco zabírá ale, otvíral sem to v totalComanderu costím? diky moc
Alphard
Zkus v Total Commaderu Soubory >> Sloučit soubory
ale nevím to jistě
koudi
Pokud je to dělený přes něco jinýho (třeba TC), tak to musíš přes něco zase spojit (třeba TC), ale pokud to již z raru vylezlo rozdělený, stačí extrahovat ten první a on už si sám načte ty další části.
Joker
jura
Nevím, jestli TC umí tyhle dělené RARy. Zkuste to rozbalit třeba přes WinRAR
Bubák
otvíral sem to v totalComanderu costím?
Úplně normálně, F5 na souboru, TC s tím umí pracovat.
Hooonza
Profil *
Pochybuju, že TC umí sloučit *.rar archív! To bude třeba extrahovat WinRARem - http://www.rar.cz/ .
Alphard
Hooonza
Nevím, jestli základní verze, ale rozhodně se dá sehnat plugin, protože mě to jde :-)
Cody
Hooonza, Alphard jde to i bez pluginů, protože TC je prostě třída.
Bubák
Hooonza
TC neumí sloučit *.rar archív, "pouze" umí kopírovat soubor z obyčejných a dělených rar archívů. Soubor unrar.dll, který je k tomu potřebný, je součástí standardní instalace TC.
pozn. TC neumí pracovat (vytvářet a měnit) *.rar archívy, pokud v něm není nastavena cesta k souboru Rar.exe

Cody
7zip to umí taky protože 7zip je prostě třída.
peta
Profil *
Tak kdyz je to rar, tak asi winRarem. Nevim, proc pouzivat TC, ale asi to jim jde taky. Ja mam treba Far a tam takove veci nedelam. Dam to normalne rozbalit a on uz si s tim poradi...
jura
Profil *
jo rozbalil sem to rarem, jenže já to nainstaloval a spustím to a mi se zapne program a asi za 3 vteřiny vypne :-/ stím mi asi nikdo nepomůže
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0