Autor Zpráva
Mike
Profil *
Jak mám dát stránku na web, ale ještě jí neuveřejnit?
Axamith
Zabal to celé ho adresáre. Např. máš doménu www.web.cz a dáš tam adresář testy, takže adresa bude www.web.cz/testy/index.thml
na této adrese vidíš vše, co jsi na server natáhl a pokud tuto adresu nevykecáš, tak je jen pro tvé potřeby. Taky je dobré tam mít robots.txt a zakázat tam vstup všem robotům.
Mike
Profil *
Takže by to bylo <addres>adresa</addres> a je to?
Axamith
jaký používáš hosting a URL adresu ???
Mike
Profil *
Já mám editor MAX´s HTML Beauty ++ 2004 a co myslíš jako url?
Axamith
adresu, ze které spouštíš webovou stránku www.neco.cz nabo pokud máš free hosting, tak třeba www.sweb.cz/www/piskvorky
prostě svoje data nedáš přímo do standartního adresáře, kam se běžně na serveru dávají, ale vytvoříš nějaký další podadresář, např. testy a do toho natáhneš celý svoje stránky. pak nepoužíváš svoji standartní webovou adresu, ale přidáš tam cestu přet onen adresář.
Mike
Profil *
Já si zatím dělám všecko v editoru. Zatím svou stránku na internetu nemám. Mohl by jsi mi třeba ukázat jaké tagy na to mám použít? např.<tag>Moje adresa kde to chcu dát</tag>.
Axamith
když to máš u sebe na PC, tak to neřež. Na to nejsou příkazy, prostě si najdeš hosting a na jejejich server umístíš svoje data. Je to v podstatě jako na PC, někam to musíš umístit. koukni na http://www.jakpsatweb.cz/navigace/tvorba-webu.html#server
Mike
Profil *
Nezná někdo RK Editor? Jestli ano mohli by jste mi napsat kde si ho můžu stáhnout?
Mike
Profil *
Díky.
Mike
Profil *
Já to zatím budu dělat v editoru, až to budu mít hotové tak si to dám na server. Jo a ještě když chcu pozadí, zobrazí se mi to v tom editoru? A když jo tak jak se dává pozadí na stránky?
esemeska
Mike
To si vsechno muzes najit na www.jakpsatweb.cz
Bubák
Jak mám dát stránku na web, ale ještě jí neuveřejnit?
Když dáš stránku na web, je zveřejněná. Ale nikdo nezná její adresu, tak to funguje jako Tajná adresa, nikdo neví, kde stránka je. Pokud stránky nahraješ na web, výhodou je, že si můžeš stránky vyzkoušet a odladit nejrůznější chyby, jako nevhodné názvy souborů (velké/malé písmena, diakritika...)

Já mám editor MAX´s HTML Beauty ++ 2004
Nezná někdo RK Editor?
Já je neznám a nechci po webu hletat, co je to zač. Pro začátečníky, pokud se nechtějí učit HTML, je vhodný WYSIWYG editor NVU.
Je OpenSource, takže zdarma.

Na jak psá web je toho hodně, začni od www.jakpsatweb.cz/navigace/zakladni-kurz.html
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.