Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Nevíte kde mám sebrat instalation code? Chce to po mě a nikde to nepíše. Když zadám serial number a activation number tak to chce ještě ten instalation. Nevíte kde to mám sebrat?
djlj
Profil
Přečti si Pravidla diskuse.

Tato diskuse neslouží ke sdílení informací o warezu nebo o jiných ilegálních aktivitách. Takovéto příspěvky budou mazány a autoři v rámci možností penalizováni.
Anonymní
Profil *
Omluvám se. Já to ale nemám ilegálně. Jen jsem se ptal, kde najdu ten kód. Nemyslel jsem na internetu, ale nemohu ho najít na tom CD. Ještě jednou se omlouvám.
djlj
Profil
Aha, tak tohle jsem fakt nečekal, to se omlouvám :). Tam není žádný návod?
Anonymní
Profil *
Bohužel. Prošel jsem to snad celé a nikde nic. Nenapadá vás, kde by to tak mohlo být?
UR.
Profil *
Kdy ho to chce? Až po instalaci nebo při instalaci. Pokud je, je možná že ho dostaneš až soft zeregistruješ. Ale u 10 co používám stále (myslim že se v dalších verzích ani nic nezměnilo) to chce je sn.
Anonymní
Profil *
Chce to serial number a activation code. Pokud jej zadám dle předepsaného tak vyskočí tablulka, že je instalační kód špatně a nebo že není zadaný. Nikde však není jaký ten kód je a ani nikde není pole na jeho zadání.
jonge
Profil
Já mám Adobe Photoshop CS2 kde to po mně chtělo taky activation number. Dělá se to přes net nebo přes telefon. Dáš jim serial number, oni zkontrolují jestli to je už aktivované (jestli máš originálku nebo ne). Pak ti dají activation number a ty to můžeš aktivovat...
Anonymní
Profil *
Ano, ten díky tomu mám. Založil jsem si účet a na jejich stránkách jsem dostal po vložení hesla a jména a emailu activation number. Problém je v tom, že to po mě chce instalation code. Nebude problém v tom, že jsem měl před tím nainstalovanou trial verzi corel draw 13? Jinak opravdu nevím co s tím.
jonge
Profil
Zkus napsat/zavolat na technickou podporu.
Anonymní
Profil *
Zavolám, bohužel až zítra, mám mobil v opravě. Proto jsem se chtěl zeptat jestli to někdo náhodou neví.
Polaroid
Profil
Pokud vím, tak jediné, co je při instalaci potřeba je kód, který je na zadní straně krabice, rozhodně není třeba registrace ani nic podobného.
dewill
Profil *
Instalation code je to, co se ti zobrazí, když klikneš na tu aktivaci po telefonu ;-) ale můžeš to registrovat i přes web bez instalation code.
jdsdlsd
Profil *
sere mne to ke staženi to je ale neni an mam starsi verzi legalos ale potreboval jsem neco udelat i kdyz nejsem doma fuckt nevim jak to udelat neosim u sebe cd "o) nonic ....
Bubák
Profil
jdsdlsd
Můžeš psát česky a slušně?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0