Autor Zpráva
zoee
Profil *
Nevíte někdo, prosím v čem můžu otevřít soubor s příponou .dat? Měly by tam být fotky, ale fakt nevím v čem to otevřít... Děkuji.
esemeska
Profil
Myslim, ze fotky v .dat je nesmysl (nemam s tim zkusenosti)
Normalne se to jinak da otevrit treba v poznamkovem bloku, ale tam zadny fotky videt nebudes, takze bych tomu mozna zkusil prepsat priponu na jpg apod.
Peca
Profil
Kdo říká, že by tam měly být fotky? Zeptej se toho dotyčného, v čem to uložil...
souki
Profil
tohle sem viděl u Olympusů.... měly nějaký "chytrý" program na prohlížení, který si fotky uložil do sebe...
thingwath
Profil
.dat je připona kterou můžete dát naprosto všemu v čem jsou nějaká data. A technicky vzato jsou ve všech souborech nějaká data. Takže to říká méně než nic :-)
Anonymní
Profil *
http://filext.com/detaillist.php?extdetail=dat&Search=Search
Hooonza
Profil *
Jestli má jít o obrázky, nedávno jsem měl v *.dat-u video. Můžeš zkusit i W. Media Player.
martinkloubek
Profil *
Ano jestli je to video stačí WMP, nebo konverze třeba ConvertXtoDVD který ti to převede do DVD
formátu a pak to přehraješ na čemkoliv.
dedali
Profil *
mám taky fotky ve formátu dat. chtěl bych zkonvertovat do nějakého normálního formátu, třeba jpg, jpeg,......
Railbot
Profil
dedali
Jsme rádi, že ses nám svěřil. Tak hodně štěstí.
dedali
Profil *
jsem rád, že jste rádi. myslel jsem, že někdo poradí, snad souki ten program od olympusu.
dedali
Profil *
jsem rád, že jste rádi. myslel jsem, že někdo poradí, snad souki ten program od olympusu. nechtějí mi to ve formátu DAT vzít na fotolabu.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0