Autor Zpráva
natel
Profil
NAzdar Ludia.

Prosim poradte mi nejaku nenarocnu softwarovu aplikaciu na vytvorenie internetoveho obchodu.Je take nieco ma niekto s tym skusenosti?Nieco fakt jednoduche a ucinne riesenie
Dik natel
nightfish
Profil
poznámkový blok z windows...ale bude to boj
jonge
Profil
nightfish
LOL :D

natel
http://cpcommerce.org/ ???
natel
Profil
Robil uz niekto cez geneshop?
quinux
Profil
natel
Měl jsem pocit, že hledáš nějaké free řešení, ale geneshop mi teda free nepřijde ;o) Pokud jsi ochoten za to platit tak potom stačí pohledat a hned najdeš desítky řešení v mnoha cenových relacích a v podstatě všechny jsou "nenáročné". Firmy vše udělají za tebe a ty si ten shop maximálně naplníš zbožím, ale i to tam můžou naimportovat. ;o)
natel
Profil
No tak co mi poradis Ty quinux?Ked mam znalosti s programovanim tak na 50%?
Ako by si to riesil Ty?
Dik
souki
Profil
natel
Jestli nehledáš free řešení tak mám takřka dodělaný eshop s krásnou administrací v AJAXu :)
quinux
Profil
natel
Já jako neprogramátor bych to řešil, asi nějakým opensource řešením viz. co doporučoval třeba jonge a nebo bych si nějaký shop koupil to už záleží na tom, kolik na to jsem ochotem dát peněz (kolik vůbec mám). Pokud to chceš pro svou firmu, tak být tebou tak se obrátím na nějakou firmu, protože ta ti to udělá profesionálně (i když to nemusí být vždycky pravda ;o) , udělá ti to relativně rychle (na jakém termínu se dohodnete tak tehdy ho budeš mít) a udělá ti vše: grafiku, implementaci, nastavení. Když se s tím budeš patlat sám po večerech může ti to trvat i rok.

Ale v prvé řadě se zamysli co od toho shopu očekáváš. Např. kolik budeš mít v tom shopu položek? Když budeš mít pár desítek nebo stovek položek tak ti stačí v podstatě shop, který si naprogramuješ podle nějaké knížky ;o) ale když ten počet půjde do tisíců či dokonce desetitisíců položek, tak se ti IMHO i oscommerce sesype jak domeček z karet :o)
natel
Profil
Tak teraz naozaj neviem,jedine asi studovat studovat...alebo to nehat na profesionalov....


Tene geneshop som asi nepochopil :-(
quinux
Profil
natel
Tene geneshop som asi nepochopil
Řekl bych, že se jedná o klasickou aplikaci pod winy, do které naházíš produkty uděláš nějaké nastavení a ona ti pak vygeneruje HTML soubory, které nahraješ někam na web. Našel jsem, že se dají změnit barvy v shopu, ale nenašel jestli i kód, takže je možné, že to bude generovat takovou malou "prasárničku" ;o) Do toho bych teda nešel.
Worker
Profil *
natel
Tiež robím na e-shope. Ak by ste mali záujem sa spolupodieľať na rozchodení e-shopu, napíšte mi: zembery@zoznam.sk
Hooonza
Profil *
natel
Jeden free je taky tady: http://rosalynda.wz.cz/index.php?exe=32
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0