Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Když si dám do fotogalerie obrázek, a potom jak se otevře v novém okně, tak se zvětší.
Mike
Profil *
Už to mám, ale mám to ze svojeho programu. Když vezmu vlastnosti a url adresu, tak se mi nabídne okno s tímto obsahem:
Aktivní obsah je obsah, který využívá ke své činnosti ovládací prvky ActiveX nebo počítačový program nazývaný skript. Jedná se například o pole kódů akcií, video a animovaný obsah webových stránek.

Tyto programy však mohou fungovat nesprávně nebo poskytovat nevyžádaný obsah. V některých případech mohou být tyto programy používány ke shromažďování informací z počítače neschváleným způsobem, mohou poškodit data v počítači, nainstalovat software do počítače bez vašeho svolení nebo umožnit jiné osobě vzdálené řízení počítače. Vzhledem k těmto rizikům byste měli tyto programy instalovat pouze v případě, že jejich vydavateli zcela důvěřujete.

Pokud se webová stránka, na které se nacházíte, pokusí zobrazit aktivní obsah, zobrazí se následující zpráva (klepnutím na zprávu zobrazíte další informace).

V zájmu ochrany zabezpečení zakázala aplikace Internet Explorer zobrazení aktivního obsahu tohoto souboru, který by mohl přistupovat k počítači. Chcete-li změnit nastavení, klepněte sem...

Tato zpráva se zobrazí, pokud se webová stránka otevřená v počítači pokusí spustit skript nebo ovládací prvek ActiveX. Aplikace Internet Explorer zablokuje aktivní obsah webové stránky, zobrazení zbývajícího obsahu však povolí, abyste mohli zkontrolovat, zda je stránka bez skriptu nebo ovládacího prvku ActiveX funkční. Často bude možné webovou stránku zobrazit a používat bez aktivního obsahu. Vzhledem k tomu, že aktivní obsah může potenciálně ohrozit počítač, měli byste si být před povolením přístupu tohoto obsahu do počítače jisti, že vydavateli skriptu nebo ovládacího prvku ActiveX důvěřujete.

Pokud jste si jisti, že chcete povolit spouštění skriptů a ovládacích prvků ActiveX ze stránek v počítači, postupujte podle následujících pokynů:

Klepněte na informační panel.
Klepněte na tlačítko Povolit blokovaný obsah.
Klepnutím na odkaz Příbuzná témata získáte informace o tom, jak rozhodnout o důvěryhodnosti či nedůvěryhodnosti webového serveru nebo vydavatele. Co mám udělat? Prosím odpovězte.
Bubák
Profil
Moc hezké povídání, jenom trochu dlouhé.
www.jakpsatweb.cz/javascript/priklady/index.html - najeď na konec stránky a přečti si poznámku nad reklamou, tam je návod.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0