Autor Zpráva
http
Již jsem tu jednou tu stránku měl, tak jsem to nechtěl dávat opět do názoru na stránku, ale něco se stalo a já se chci zeptat, jestli s tím nemáte někdo zkušenosti.

Stránku www.truhlarstvi-fami.cz vyhledal fulltext seznamu sedmou v pořadí na první stránce, vyhledávací slovo bylo "truhlářství", ano velký úspěch říkáte si, já také. ALE minulý týden, ze dne na den poskočila stránka ze sedmého místa na 349. místo. Se stránkami nikdo nic nedělal!

Koukněte jestli to nemůžu nějak vylepšit, nebo udělat něco s tím kodem aby se ten fulltext nějak polepšil. Je to fakt nepochopitelný skok, který pochopitelně nedokážu klientovi vysvětlit.

Díky za jakoukoliv radu !!! :(
Pavel
souki
podívej se na jakpsatweb.cz ... yuhů tam píše o podobných skocích ve výsledcích googlu.. možná to pomůže
Knopi
Řekl bych, že na hlavní stránce je málo textu a navíc ono magické vyhledávací slovíčko truhlářství se tam vyskytuje pouze dvakrát, což mi přijde málo. Pak je tam ještě odvozenina truhlářskou. Určitě bych se nebál těchto podobných tvarů použít více. Nejlepší lákadlo pro vyhledávače je kvalitní obsah...

Doporučuji si pořádně prostudovat sémantiku http://www.semantika.name/ , souvisí totiž se Seo. Dostanete tam také odpověď na tento podivný nadpis druhé úrovně:

<h2>Vítáme Vás na stránkách TRUHLÁŘSTVÍ FAMI.</h2>

Nadpis není věta! Zkuste to takto:

<h1>TRUHLÁŘSTVÍ FAMI</h1>

<p>Vítáme Vás na stránkách...atd.</p>

Ještě bych podotkl, že Vám chybý úplně struktura textu či kódu, o nejdůležitějším nadpisu h1 ani zmínky. Text není v odstavcích. Není značka jako značka, jak se dočtete v sémantice..., teda chudák zákazník. :-)
Anonymní
Profil *
BTW: I když najdu toto truhlářství na první stránce seznamu, na Berounsko si pro almaru z Brna nepojedu. Optimalizujte ne jen na truhlářství, ale k tomu i na lokalizaci - Hostomice, Příbramsko nebo odkud čekáte reálně zákazníky. V title a v titulku na seznamu.
Anonymní
Profil *
ještě - samozřejmě i v h1 a v textech na stránkách :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0