Autor Zpráva
inocencz
Profil
Chci udělat přechody (CSS definované pozadí divu) po obou stranách jednoho webu - web je celý v jednom divu ve kterém je vycentrovaný užší div obsahující samotný web. V prázdných místech po obou stranách by měly být vměstnány ony přechody - jak ale nastavit 100% výky a 100px šířky těm divům (přechodům)? Asi protože jsou divy prázdné nereagují na mé pokusy nastavit jim rozměry.

Ještě mě zajímá jestli s prázdnými divy nebude problém při validaci - potřebuji mít stránku validní.
Casero
Profil
inocencz
jestli jsem to správně pochopil, tak zkus dat ten tenký (obsah) do toho, který má dělat ty přechody...a ten se bude rozšiřovat nyní podle výšky obsahu...a šířka by měla fungovat normálně, tzn.. plus tolik pixelu,kolik zabere ten přechod vůči obsahu...a pak už jen stačí nastavit pozadí tomu divu s y repeat(opakování po ose y) a s position v jednom případě left/right...teda musí tam být ty divy 2, protože 1 prvku nejdou nastavit 2 pozadí
inocencz
Profil
Dostal jsem nápad - vykašlu se na dva divy po stranách a zkusím zkombinovat oba přehody o 100 pixelech do jednoho obrázku > 100 + 100 + šířka webu(770px) > tenhle obrázek dát na pozadí toho obalovacího divu (šířka 970px). Ještě dám vědět jak to funguje.
inocencz
Profil
Funguje to nááádherně :)
Uff - omlouvám se za otravování. Nevěděl jsem si rady a trklo mě to až když jsem poslal tohle téma.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0