Autor Zpráva
krteczek
Profil
Ahojte,
měl bych takový problém... Potřebuji za jistych okolností do css layoutu vložit normální html stránku se vším všudy ( přání zákazníka :( )napadlo mne že by to šlo pomocí rámu neco jako iframe ( já tohle neznám, z principu rámy odmítám, ale zákazník si to přeje :((( a co je horší nenechá si to vymluvit nikym a ničím :(((
proste jde neco jako:

<div class="ram">
iframe ????
</div>

jestli ano tak jaký by byl správný zápis???
o to kdy se to má objevit a kdy ne se mi postará php to zvládnu jde mi jen to ty rámy :(((((((((((((((((((((
krteczek
Marty
Profil
Pokud potřebuješ vložit stránku do HTML, doporučil bych to řešit přes php a include. Nebo by to tímto způsobem nesplňovalo nějaké zákazníkovy požadavky?

Jak to píšeš ty, by to asi šlo taky.
Tomik
Profil
Jestli ty stranky delas pomoci php, tak neni co resit pouzij php funkci include.
viz JPW
Tomik
Profil
Zase pozdě :)
Marty
Profil
Tomik
Ale ten čas je docela pěknej. :)
krteczek
Profil
no to je vsechno pekne ale jak jsem psal já potrebuji vložit celou stránku to znamená i s hlavičkou a dalšími věcmi a to je už asi problem?
Spikee
Profil
krteczek
Cez include IMHO môžeš vložiť čo chceš
Marty
Profil
No pokud chceš vložit celou stránku, tedy včetně, třeba keywords, nebo kódování, přes include by to asi nešlo.
Pak ti nezbyde nic jinýho, než použít ty rámy, tak jak jsi psal.
BTW: Nevidím jedinný důvod proč chtít vložit stránku včetně hlavičky.
krteczek
Profil
spikee:já vím že můžu a dělám to ale jak mužu vlažit do stránkykterá má desing celý pomocí css ???jde mi o to aby to bylo v pořádku, aby nedošlo k rozbití te stránky, aby byl kod validní
<html>
<head>.....</head>
<body>
<div class="vse">
<div class="clanky">
iframe???
</div>
<div class="menu">
</div>
</div>
</body>
</html>

hm asi to skusím udelat a potom poreferuji
Tomik
Profil
Pokud to nedelas v xhtml, tak vse bude validni, k rozhozeni layouty by dojit nemelo, ale to se da celkem jednoduse vyzkouset, proste to zkus a uvidis, ne?

To Marty: Hmm, pekne toho casu jsem si predtim vubec nevsiml, to se opravdu povedlo :)
krteczek
Profil
Marty:protože dotyčný chce vkládat celé stránky jiných autorů, ( má s nimi nějakou dohodu ) a nedal si vysvetlit že se to dneska delá normálně odkazy na ty stránky, a že si uživatel když chce klikne a je tam a když bude chtít tek se možná i vrátí....
proto musím použít iframe (to stejne vložím jen v případě že chci zobrazit neco mimo jeho web... :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0