Autor Zpráva
Gyoja
Profil *
Nainstaloval jsem si EasyPHP 1.8 a mám problém rozchodit chybové stránky na localhostu.
Konfiguraci PHP jsem si upravil dle serveru, kde mám většinu webů a kde stejné chybovky bezchybně fungují.
Soubor .htaccess mám také stejný na localhostu i na serveru, stejně jako strukturu stránek.
Jinak mi na localhostu funguje úplně vše: přesměrování na wap, zaheslování, odesílání mailů... Jen ta chybovka ne.
Pokus si vzpomínám, tak na starší verzi EasyPHP mi chybovky chodily také bezproblémově.
V PHP a Apačovi se vůbec nevyznám a v nastavení serverů také ne, jen jsem si "obšlehnul" nastavení serveru podle wz.cz, kde mám stránky.
Poradí někdo?
GrizzlyX
Gyoja
- Nebylo by na škodu napsat sem ten .htacces
- Generovat chybové hlášky jde i s pomocí PHP
- V této oblasti mám s EasyPHP 1.8 špatné zkušenosti (asi proto jsem přešel na WAMP 5)
peta
Profil *
GrizzlyX - Gyoja
Mozna by nebylo na skodu poslat Juhuovi sve zkusenosti s obema programy a u EASY rozdil od predchozi verze. Ja mam treba Easy 1.8 take a mi tam chodi vsechno, co jsem chtel. Jedine, co mi vadi, ze v default instalaci tam mam archaicke PHP(3x) a SQL(5x) a nema to GD knihovnu. Ale na druhou stranu, muzu scripty poresit tak, aby fungovali bez toho (treba overovaci kod si zobrazim jako text, kdyz nezjistim GD a tak)

Gyoja
Tak bez toho souboru samozrejme nic. A pravdepodobne pujde take o neco v konfiguraci PHP
Gyoja
Profil *
Můj .htaccess je jednoduchý a znovu podotýkám, že na serveru wz.cz funguje bez problémů.
Tady je:

ErrorDocument 404 /404.html

ErrorDocument 403 /403_401.html
ErrorDocument 401 /403_401.html

AddType text/vnd.wap.wml wml
AddType text/vnd.wap.wmlscript wmls
AddType image/vnd.wap.wbmp wbmp
AddType application/vnd.wap.wmlc wmlc
AddType application/vnd.wap.wmlscriptc wmlsc

DirectoryIndex index.php index.html index.wml

2peta
A pravdepodobne pujde take o neco v konfiguraci PHP - A na to jsem se ptal.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.