Autor Zpráva
schcell
Profil *
Pokud ano, napiště mi na tomas.info@seznam.cz a koukněte se na schcell.wz.cz
mgiel
Profil
chtělo by to větší prestiž :) - pak bych uvažoval
JohnBruk
Profil
tomu nerozumim a k čemu ?
schmutzka
Profil *
Aby lidé na mých stránkách mohli přejít na ty vaše.
schcell
Profil *
tak chcete někdo odkaz (třeba výměnou za můj)?
thingwath
Profil
Tohle má IMHO cenu pouze v případě, že jde o podobné stránky. Například ani moc nestojím o to, mít odkaz na svůj blog na stránkách o zdravé výživě, to mi nic nepřinese.
Vlasta
Profil *
ne
Acci
Profil
Nevím, jaký by to mělo mít pro můj web užitek, když ji nemá zaindexovanou Google
Schmutzka
Profil
už má :)
ax123
Profil
V mozille se tvoje stranka slusne rozpadne mozna bys s tim mohl neco delat
Schmutzka
Profil
Nehom: 1) nemám na to dost času
2) je to zbytečné podporovat tyto prohlížeče, protože něco zobrazují jinak nebo špatně nebo vůbec. Čím víc se rozšíří, tím víc lidi budou vidět některé stránky špatně a webmastři budou muset udělat minmálně 4 verze (pro každy prohlážeč jinou.) Nechápu proč se neudělá totální renovace a proč je mezi internetovými prohlížeči takový bordel. Já užívám IE, protože je nejoptimálnější (i když má mnohem méně fcí - možná by bylo dobré, kdyby Windows vymislel IE ala mozila (co se tíče funkcí)).

Zdar Schmutzka
Šlaha
Profil
HAHAHA to jo. Ty si na to odbornice, viď? Nezaměstnává tě Microsoft?
IE zobrazuje všechno dobře Mozilla ne, hmmm. A není to naopak?
Čtyry verze? K čemu bože můj? Když to jen trochu umim, udělám jednu, která všude funguje?
Bordel. Bordel je. A proč? Microsoft Internet Explorer.
Omtimalita IE. Jako že zobrazí všechny stránky dobře? Když to píšou hovada...
Jinak každej pátej uživatel netu (zhruba) nemá IE. To je zanedbatelná skupina, vykašli se na ně....
Schmutzka
Profil
Klid jen vyjadřuju svůj názor. "odborník" :)
Ale díky za připomínku. Zajímalo by mě jak se daj udělat stránky, které všechny prohlížeč zobrazují stejně. ???
ax123
Profil
Jde to v jednoduchosti je síla, ale to neznamená, že se musí jet bez grafiky. Pokud stránku jednostlivé prohlížeče nezobrazí stejně, ještě neznamená, že ji musí uobrazit rozdílně (viditelný rozdíl) 1,2 px na jednu stranu se klidně mohou schovat a jde to jsou takové stránky.
Schmutzka
Profil
Tak to pak ale nemůžu tvořit žádné pěkné stránky (Co se tíče desingu). A jak je to se stylem. V Firefoxu se mi zobrází stránky bez pozadí - když jsem na ně koukal před měsícem.
Anonymní
Profil *
už teď je to dost nepřehledný
Thimy
Profil *
ja bych klidne taky hodil par odkazu na svoji stranku...(www.deget.wz.cz) ale neni jeste upnle hotova...
napiste mi dyztak sem
Schmutzka
Profil
Thimy
Nějak sem nepochopil. Jaké odkazy bys hodil na svoji stránku?
Juraj2
Profil
Ja by som aj súhlasil. Moja stránka Všeličo- www.vselico2.wz.cz
Ked súhlasíš napíš mi email: juraj2@pobox.sk
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0