Autor Zpráva
paja.d
Profil *
čau,potřebuju pomocí A HREF odeslat hodnotu proměnné získanou v minulém skriptu do skriptu dalšího, kde podle toho odeslaného čísla (např ID) budu hledat v databázi a daný záznam mazat,jak na to?
Casero
Profil
Přidáš za adresu např. index.php?id=4 pro jendu proměnou, pro každou další už jen &dalsiid=4
paja.d
Profil *
situace je taková,z databáze vypisuj udo tabulky jednotlivé řádky, například o nějakým zaměstnanci a vedle každýho řádku dodávám ODEBRAT a ZMĚNIT jako odkazy A HREF. Těch řádků se vypíše třeba 20 a vedle každýho jsou ty odkazy. Každej zaměstnanec má i svoje id, To bych rád odesílal v tom A HREF do dalšího skriptu. Jak bude zápis aby to frčelo když kliknu na třeba pátej odkaz
Dero
Profil
<a href="delete.php?idzam=123">Odebrat</a>

Třeba takto. A další skript si to vycucne třeba pomocí:

$idzam = (int) $_GET['idzam'];
paja.d
Profil *
nefrčí
paja.d
Profil *
jo frčí,číslo to převede,ale jde mi oněco jinýho,jak to číslo nahradit nějakou proměnnou,třeba hodnotou řádku v databázi
paja.d
Profil *
přepošlete mi prosím odpovědi na kamarad.paja@seznam.cz, díky
Anonymní
Profil *
Hello, nechcem zakladat novu temu a ani sa mi to nechce preklikavat tak to napisem sem: plz jak vlozim swf subor na stranku ? dakujeeem :)
Jan Tvrdík
Profil
Anonymní
http://flash.jakpsatweb.cz/index.php?page=public
Jan Tvrdík
Profil
Anonymní
to nový téma si klidně založit mohl
esemeska
Profil
paja.d
proste si nacti tu promennou z databaze... ja nevim jak to tam mas, napr. :

$id = $zaznam["id"]; //toto je vlastne uz nactene z pole, ale zjedonusil jsem nazev promenne
<a href="index.php?id=$id"></a>
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0