Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Prosím nevíte, kde mám sehnat český manuál, ve kterém se popisuje jak redakční systém ovládat,(nastavovat barvy, vkládat obrázky atd atd)?
Na netu jsem nic nenašel, kromě návodu instalace, což jsem již zvládl.
Budu velice rád, když mi pomůžete.
Filips
Profil
vždyť na tom není nic složitého... Jaké chceš měnit barvy?
quinux
Profil
Anonymní
Zkus se podívat nebo zeptat na http://www.joomlaportal.cz
Anonymní
Profil *
Tak tedy jeden příklad z mnoha. Chci přepsat text v "welcome joomla", kde je pod dvěma odstavci napsáno "celý článek", po kliknutí se objeví zbytek textu. Kde je ten "celý článek"? Mohu formátovat jen ten text, ty první dva odstavce a potom je tam v dalším okně zbytek textu, ale nikde ten "celý článek".
Worker
Profil *
Téma patrí skôr pre Redakční systémy.

Redakčný systém Joomla (jeho posledná verzia 1.0.11) má uživateľský manuál len v agličtine http://help.joomla.org/ . Na niektoré otázky sa dajú nájsť odpovede na: www.joomlaportal.cz , www.joomla.sk a www.joomlaportal.sk.

Joomla verzia 1.0.11, má preložený frontend (cz, sk - uživateľskú časť). Backend (správcovská časť) je v angličtine. Hosting Ignum pokiaľ u neho hostujete, ponúka lokalizovanú aj správcovskú časť. (Pozn.: pripravuje sa Joomla v. 1.5, kde bude lokalizovaná aj správcovská časť).

Chci přepsat text v "welcome joomla", kde je pod dvěma odstavci napsáno "celý článek", po kliknutí se objeví zbytek textu. Kde je ten "celý článek"?

Je potrebné ísť do administrácie. Na svojom PC je to http://localhost/administrator - Meno - Heslo -- Obsah - Všetky obsahové položky - článok "Welcome to Joomla". Textový editor má dve okná (úvodný text a vlastný text. Vlastný text to je ten celý článok).

Na objednávku Vám lokalizujem správcovskú časť Joomla 1.0.11, (potom je administrácia v pohode) info: zembery@zoznam.sk.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0