Autor Zpráva
peta
Profil *
Existuje na inetu nejaky PDF prohlizec?
Ja acrobat nemam a nechci a ted koukam na nabidky prace na 1 strance a je to v PDF. Tak jako, co si mam o tom myslet?
hugo
Profil *
jinej nez acrobat reader asi neni, ne?
nightfish
Profil
peta
lenost hledat?

http://www.google.com/search?sourceid=mozclient&num=60&ie=utf-8&oe=utf -8&q=pdf+viewer
http://view.samurajdata.se/ (u mě je to 3. odkaz)

EDIT:
Tak jako, co si mam o tom myslet?
no, mysli si co chceš
ale jestliže hledáš práci, tak odmítat nabídky psané v PDF je poněkud pošetilé...
Bubák
Profil
Ja acrobat nemam a nechci
Praděpodobně máš na mysli Adobe Reader. Můžeš zkusit Foxit Reader, je svižný, malý a já jsem s ním přečetl všechno. Originál to není, občas někde v diskusi čtu, že se někomu něco nepodařilo otevřít. Chodí i v Linuxu pod wine.

Tohle je taky šikovná věc, psal o ní Patrick Zandl, převádí různé soubory mezi sebou, je tam i převod z PDF, třeba do ODT.
www.zamzar.com/
tiso
Profil
Tiež sa prihováram za Foxit Reader - netreba inštalovať, stačí nakopírovať niekam na disk...
Mám s ním iba dva problémy:
- blbne pri priamej tlači viac strán na jednu stránku.
- nepodarilo sa mi ho nastaviť pre tlač 2 strán na stránku+otočenie stránky... tlač 4-strán je v pohode - netreba otáčať stránky.
peta
Profil *
nightfish :) Nevim, nehledl jse, jen mne to tak napadlo. Akrobat jako takovy nemam rad a jsem si rikal, ze bych uvital na takove strance alternativni odkaz, ktery mi to otevre necinm na inetu.

hugo Kde zijes? Uz i ja vim o GhostScript a pod :)
Bubák Mrknu na to, ale zas je to neco na disku a ja moc PDF neotviram. to jen vcera na jedne strance.
Bubák
Profil
ale zas je to neco na disku
Je to je jen jeden malý soubor a nedělá plevel v registrech.
GhostScript je ještě pomalejší, než Adobe Reader a primárně to není čtečka PDF souborů.

Některé PDF soubory jsou v google cache jako HTML, někdy jsem se podíval do textu, abych zbytečně nestahoval "ptákovinu".
peta
Profil *
Bubák
Ano, to si prohlizim taky v googlu, akorat je to desne velikym pismem a rozhazene. Ale taky to delam ze stejneho duvodu jako ty, abych nestahoval neco, co nechci.

Jinak vsichni dik, uz to mam prohlidle, inzeraty mne nezaujali na VSB Ostrava (nemaji tam poradny popis a tak).
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0