Autor Zpráva
pavel21
Profil
Ahoj lidi, pls netušíte v čem by mohl být problém když mi nefunguje background-image? Příkaz určitě zapisuju správně (dokonce jsem ho už i kopíroval z netu;-) ), ale obrázek se nikdy nezobrazí.
hugo
Profil *
nooo... a mas ten obrazek ulozenej na miste, co tam mas napsany?
pavel21
Profil
to mám. Už jsem to všechno kontroloval asi milionkrát
Miloš
Profil
Jak máš ten kód zapsaný?
Casero
Profil
pavel21
a máš ten obrázek na netu?..taková blbost, ale muže se stát..teda jestli to netestuješ doma..
pavel21
Profil
background-image: url('foto/vez.gif');
pavel21
Profil
testuju to doma...
venca163
Profil
http://www.jakpsatweb.cz/faq/nefunguji-obrazky.html
projdi si to pečlivě, z této pozice ti asi nikdo líp neporadí...
esemeska
Profil
pavel21
zkopiruj sem cely kod, i html
Mistr
Profil
pavel21
background-image: url('foto/vez.gif');
Skutečně jsi použil apostrofy?
pavel21
Profil
to si piš, že jsem použil apostrofy. A taky úvozovky a všechno ostatní co mě napadlo. A taky jsem to zkoušel bez apostrofů.........a výsledek furt nula:-(
venca163
Profil
pavel21
proč se bráníš tomu zkopírovat sem kód?...

a to nastavuješ pozadí body, nebo čemu? napadlo mě, že nastavuješ pozadí třeba divu s nějakým id a překlep si udělal v tom...

zkontroluj příponu
Anonymní
Profil *
podle me bude chyba v názvu souboru...
stalo se mi, ze jsem mel obrazek a ten sem dal takhle: background-image: url('images/obrazek.jpg');
tak dlouho jsem hledal chybu a nasel jsem ji v tom, že v total commandrovi byla napsaná přípona:
obrazek JPG
záleží i na presne pripone!!!!
nothrem
Profil
Nemáš to css (pokud používáš externí css) v podsložce?

Pokud máš
www/index.html
www/style/layout.css
www/foto/vez.gif

je potřeba brát adresu obrázku vzhledem k css a ne html; tedy background-image: url('../foto/vez.gif');
Anonymní
Profil *
podle me bude chyba v názvu souboru...
stalo se mi, ze jsem mel obrazek a ten sem dal takhle: background-image: url('images/obrazek.jpg');
tak dlouho jsem hledal chybu a nasel jsem ji v tom, že v total commandrovi byla napsaná přípona:
obrazek JPG
záleží i na presne pripone!!!!

Jo přesně tak!! Taky se mi to jednou stalo, že server běžel na linuxu, a tam se rozlišují i VELKÁ a malá písmena v příponě! Takže si zkontroluj ještě tohle!!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0