Autor Zpráva
kolker
Profil *
Ahoj ,
Chci se zeptat zda se grafický návrh www stránek dělá v nějakém grafickém editoru (gimp2) nebo jestli je na to nějaký speciální program a nebo třetí varianta udělá se to v html a po otevření se to vyfotí.
Děkuji a mějte strpení , jsem začátečník ...
Dero
Profil
kolker: Grafický návrh www stránek se dělá v grafickém editoru - například Tebou zmiňovaném Gimpu, profesionálové však častěji používají Adobe Photoshop, který je však velice drahý.
Gekon
Profil
Grafika se nakreslí v grafickém editoru jako např. Gimp, Paint Shop, Photoshop, rozřeže se na malé obrázky, které pak pomocí CSS a blokových prvků umístíš do své stránky.
Inspirum
Profil
Já osobně kreslím webdesign v malovíní (xp) :D Nekreslím nic moc složitýho ale zato mám jednoduchý a hezký návrhy.
Aš potom začínám něco programovat.
kolker
Profil *
Aha ,v mým případě to asi jen nakreslím , jelikož to rozřezat neumím :) . A v jakém formátě se to ukládá?Asi standartně .jpg , ale viděl jsem někoho jak to ukládá pod typem .pgn, co je lepší ?
kolker
Profil *
To Inspirum : :D V malování ? Tak to bych nic neudělal :)

PS: Já neudělám nic stejně tak i tak :D
esemeska
Profil
ja pouzivam http://www.photofiltre.com
DJ Miky
Profil
A v jakém formátě se to ukládá?Asi standartně .jpg , ale viděl jsem někoho jak to ukládá pod typem .pgn, co je lepší ?

Podle toho, na co to chceš. JPG je ztrátové a PNG bezztrátové - pokud u JPG nastavíš větší kompresi, bývá to většinou menší než PNG, ale v horší kvalitě.
quinux
Profil
kolker
Pokud ten grafický návrh pak někomu předáváš, aby to nakódoval tak je ideální PSD (photoshop), protože pokud bude třeba dodělat nějaké drobnosti (např. více tlačítek), tak si je ten člověk udělá sám a tebe s tím neotravuje ;o)
zero0x
Profil
Já osobně kreslím webdesign v malovíní (xp) :D Nekreslím nic moc složitýho ale zato mám jednoduchý a hezký návrhy.
ze sa mi nechce verit
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0