Autor Zpráva
Růža
Profil *
Zdravim, potrebuju udelat nejakou galerii na web. Stahnul jsem si nejaky programky, ale u vsech kdyz udelam galerii jsou reklamy na ten danej produkt. Nevite o nejakem bez reklam ci nejaky linky kde by se dalo co sosnout? Diky moc
Bubák
Profil
Není problém reklamu smazat.
Růža
Profil *
To je pravda, ale reklama primo v tom flashi
kamahl
Profil *
dá se to udělat hodně jednoduše v php.

nebo když jsme u toho flashe - http://flash.jakpsatweb.cz/index.php?page=galerie
Goood
Profil *
použil jsem tagy frame set atd, ty sloupce se mi udelaly ale v jednom mam odkaz a ten kdyz spustim tak se objevi v tom sloupci kde je odkaz, ale ja ho chcu spustit v prostrednim sloupci na text atd.,pls poradte, a taky mi nejdou stahnout obrazky z pc a vzdy se mi ukaze stranku nelze zobrazit, to je pomalym internetem nebo co?
Růža
Profil *
dá se to udělat hodně jednoduše v php.
A jak se to dá udělat jednoduše?
Bubák
Profil
Není nic jednoduššího! esej o počítačových návodech

Já používám InfanView, udělá kompletní HTML galerii. Není to žádný zázrak (tabulkovina) a "trochu" jsem ji upravil.
Cejn
Profil *
No, jsem sice začátečník, ale myslím že to jde jednoduše i bez použítí různejch programů, php a tak ...
Není nic jednoduššího než si zmenšit ty fotky a hodit je na stránky jako náhledy, po kliknutí se můžou otevírat n v novým okně velký. Na tom přeci není nic složitýho ne ?
Bubák
Profil
Cejn
Není to složité, ale časově náročné. Pokud je obrázků do galerie kolem stovky, tak tě podobné nápady přejdou, když se u desátého obrázku koukneš na hodiny.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0