Autor Zpráva
Šadaut
Profil *
Toto téma není věnováno dotazům. Chtěl bych jenom poděkovat panu Dušanu Janovskému. Díky němu jsem se naučil základy webu. Díky! [img][/img]
Hanz
Profil
Šadaut
A to mu to nemůžeš napsat na email ???
Honza H.
Profil *
A to mu to nemůžeš napsat na email ??? Určitě by to to taky zvládnul, ale touto cestou je to poněkud hodnotnější poděkování. Myslím, že takových stránek nikdy nebude na webu dost. Já se samozřejmě přidávám. Tak Yuhů jedno velké díky. To samozřejmě patří také všem moderátorům a veškerým přispívajícím webovým nadšencům.
Hanz
Profil
Honza H.
Tak dobře no, když už to tu je tak se taky přidávám. Ale chtěl bych hlavně poděkovat DoubleThinkovi.
Takže ještě jednou díky všem!
Fred
Profil
Taky děkuji Yuhůovi a hodně lidem z téhle partičky :-)
Marty
Profil
Spíš poděkovat tomu kdo dal Yuhůovi podnět k tomu napsat jakpsatweb a založit tuto diskuzi, bez toho by nebylo kam psát.
A samozřejmě díky úplně všem lidem co sem přispívají.
Spikee
Profil
Ja tiežďakujem ľudom, ktorý vymysleli internet a www, pretože bez toho by fakt nebolo kde písať :-)
thingwath
Profil
Nechce se mi věřit, že už tu otravuji skoro s 300 příspěvky :-)
bojars
Profil
Aj ja sa pripájam (znovu, ale povzbudenie je vždy dobré):

Vďaka, za to, že niekto dokáže toľkým ľuďom vytvoriť HomePage.

(a to mnohí majú vlastné stránky)

:-)
Yuhů
Profil
A já děkuju Američanům, že vyhráli studenou válku, protože jinak by tenhle server musel mít logo SSM a já bych pravděpodobně seděl v base.
krteczek
Profil
taky se přidávám a děkuji Všem, kteří někdy někomu pomohli a nic za to nechtěli.
a Yuhůovi a Všem, kteří se snaží zde poradit přeji spoustu trpělivosti, chuti, další spoustu skvělých nápadů, a aby se měli fain.
krteczek
PS: YUHŮ, jsem přesvědčen, že bys v base neseděl ( ikdyž jsi svobodomyslný člověk ), to ssm by na tom webu bylo, ikdyž pochybuji že by byl dostupný internet :(
RiZe
Profil
Dokud jsem neobjevil JPW od Yuhůa, dělal jsem ve frontpage s titulkem optimalizováno pro IE 6. Díky Yuhů.
Kráťa
Profil
Dokud jsem neobjevil JPW, tak jsem nedělal v HTML nic. Koukám, že tady pilně otravuji dva měsíce a už jsem se prootravoval dost nahoru v pořadí. :-)
Každopádně díky Yuhů.
dragon
Profil *
A ja ďakujem aj za moju maminu, ktorá mi stále nosí koláčiki a bielu kávu.
Okawas
Profil *
Haha pekny dragon, mno je to pekna diskuze, takova vyjimacna. Ja se taky chci pripojit. Tohle co tady kluci delate, je uplne uzasny. Vzdycky, kdyz jsem neco potreboval vyresit na moje www kreace, nasel se nekdo, kdo mi s tim poradil, rychle a zadarmo. Jsem rad, ze lidi dokazou ukazat, ze jsou schopni pomahat jinym radi a zadarmo. Dik .. www.sweb.cz/okawas
Mingan
Profil
Já se taky připojím. Tenhle web pro mě byl tím co jsem hledal. Prostě mě to chytlo a dobrý příklady a vysvětlení "pro debily" mi velmi pomohly. Teď tedy nevím jestli kecám, ale možná by neškodilo více článků o CSS pozicování. Minimálně jestli někde jsou, tak alespoň naliknovat z části o CSS. Většinou hleám hacky u Pixyho nebo na Sově. Hlavní: Děkuju a skládám hold.
lilitenura
Profil
Přidávám se k poděkování všem těm úžasným lidem, kteří dělají tyto stránky. S vámi se naučím i čínsky!!!Jste báječní. Asi to bude běh na dlouhou trať, prostě kdo hledá najde. Děkuji ...
Jack
Profil *
ale možná by neškodilo více článků o CSS pozicování

Souhlasím, tak bych jich bral víc..... :-)
Nai Dzet Quiv
Profil
Velmi neskromně děkuji sobě, protože vydržet sám se sebou byla práce.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0