Autor Zpráva
jakubec
Profil *
procházel jsem si diskusi směrem zpět a nechal jsem se inspirovat různými návrhy na poskytovatele hostingu..všechno jsem si prošel a vyšlo mi z toho několik favoritů. Stránky, pro které to chci, jsou statické, ale může se stát, že se brzy začnou předělávat..proto myslím i do budoucnosti a hledím na podporu skriptů, php atd....co do rozlohy jsou poměrně skromné, ale předpokládám, že brzy se tam začnou objevovat stále častěji fotky a krátká videa (max 10 MB). proto koukám i na velikost místa...1000 MB snad postačí...(chci to objednat na rok, pak se uvidí)

zde jsou ty webhostingy:
www.hosting.blueboard.cz
www.webhosting-c4.cz - doména na rok zdarma? není to nějaká habaďůra?
www.savana.cz
www.station.cz - zde mi přijde, že je ta cena velmi nízká a služby se zdají výhodné
www.sol.cz

jaké máte zkušenosti?...spolehlivost, rychlost, uživatelské rozhraní atd...
díky moc za případné rady
HajekJirka
Profil
Mě se osobně zamlouvá nejvíce www.station.cz nebo www.savana.cz
Railbot
Profil
Ještě omrkni www.isol.cz, ceny nízké a služby výborné. JEden z nejlepších poměrů cena / výkon :) Můžu doporučit.
morce
Profil
jakubec
ja myslim ze vsechny maji sve vyhody a nevyhody, pokud budes mit 10MB videa tak ti z nich nikdo nerekne ze je problem, ale pokud budou ta videa stahovat 1000 lidi denne tak koncis u vsech :D, Na druhou stranu pokud to beres jako na zkousku na rok tak to zase neni takovy naklad, aby si jednoho z nich nevyzkousel.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0