Autor Zpráva
Mike
Profil *
Ahoj. Chtěl jsem se zeptat jak mám na stránku hodit komentář. Nějaké témata tady jsem prozkoumal, ale neexistoval by na to nějaký HTML tag? Na jakpsatweb se mi teď nějak špatně hledá. je to jenom o diskusi, ale HTML tagy se mi tam jaksik neobjevují. Tak mi poraďte jak mám udělat ten komentář. Díky.
DJ Miky
Profil
<!-- komentar -->
Anonymní
Profil *
Díky. Zkusím.
Anonymní
Profil *
Díky. Zkusím.
Mike
Profil *
Když dám jenom <!-- komentar --> tak se nic nestane. Můžeš to napsat nějak podrobněji?
DJ Miky
Profil
A co by se mělo stát? Vždyť je to přece právě komentář. Ten nemá nijak zasahovat do stránky a klienti by ho měli ignorovat.

Ještě se radši zeptám: Co přesně potřebuješ?
nightfish
Profil
jestli náhodou neměl Mike na mysli možnost na stránku přidat komentáře (aby kdokoliv mohl přidat komentář) - to pomocí čistého HTML není možné
Anonymní
Profil *
Já jsem myslel třeba toto: Mám stránku a tam chci aby lidi psali co si myslí. To jsem myslel.
Lexter
Profil
nejjednoduší by byllo využít nějakého redakčního systému (Wordpress, Easy blo) je jich hodně
Anonymní
Profil *
A jak? Nikdy jindy jsem tohle nedělal.
Lexter
Profil
RS jsou většinou dělané pro snadnou instalaci a používání. Jde jen o to najít si ten správný, který se ti bude líbit: www.wordpress.org anebo RS 2 pak ti třeba pomůžeme s instalací


ttřeba RS2 je český projekt, je dobrý a snadno pochopitelný
Nox_lbc
Profil
A jak? Nikdy jindy jsem tohle nedělal.

Já zas nikdy nebyl v McDonalds ... svět není dokonalej ... prostě si o tom budeš muset něco přečíst nebo si někoho zaplatit ...
Mike
Profil *
Já zas nikdy nebyl v McDonalds Já jen 2×.
Lexter
Profil
Asi tak nějak, ale tady ti myslím pomůžeme snaž se ptát na konkrtétní otázky a jen na to, na které jinde nenajdeš odpověď
Mike
Profil *
Lexter: Jako teď myslíš editory? Ten mám. Já mám rkEdit. stačí jen na to stáhnout češtinu, jestli k tomu je.
Lexter
Profil
nemyslí editory, myslím RS - Redakční systém, to je program, který nahraješ na server a pomocí něj spravuješ web bez znalsoti html, nebo jen malé znalotsi, umožňuje komentáře a další věci, je to na dlouho.
Anonymní
Profil *
Máš nějaký takový editor na který by si znal adresu? třeba http://jakpsatweb.cz/download/RS_2.zip?
Anonymní
Profil *
třeba http://jakpsatweb.cz/download/RS_2.zip?[/i]
To měl být jenom takový příklad. Jinak jsem to pořád Mike. nechce se mi moc psát jméno(spíš na to zapomenu).
filip186
Profil
Zkus vyhledávač. Ten ti toho najde ;)
Hoffik
Profil *
Ahoj mám jeden dotaz ohledně komentářů:
Když dám nějaký text do komentáře <!-- -->, tak se mi nezobrazí. To je mi jasný. Ale mě to navíc ignoruje i to, co hodím za něj. Co s tím?

Díky
amater
Profil *
caute jak se pouziva ten wordpress dik
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0