Autor Zpráva
Radoch
Profil *
Ahoj, prosím o radu. Budu mít stránky na vlastní doméně a mám říci poskytovateli jaký budu mít přenos dat. Budou to fan stránky o autech- 1 model, forum, galerie fotek z autosalonu. (30-100 MB(to za čas)). Žádná videa, mp3, eshop. Webmaster vytváří v PHP a MySQL. Jakého se tam dá docílit trafficu? By voko... Díky
Martin Kuželka
Profil
A kolik máš (budeš mít) přibližně návštěvníků?
mat
Profil
nejlepší by asi bylo, kdybys měl poskytovatele, který by se neptal, třeba tady - já mám web z 90% z textových (tj. xhtml+css) dokumentů, na mnoha z nich malý ilustrační obrázek a dostávám se při 1500 (denně) návštěvách přes 5 GB měsíčně. Pokud budeš mít fotogalerii, počítej s tím, že na tohle číslo se dostaneš s mnohem menším počtem návštěv...
Leo
Profil
Co to mas za webhosting prosim te, ze se te ptaji na takovy veci... Leo
Yuhů
Profil
Jestli ti ta informace pomůže, tak Jak psát web má asi 35 tisíc prohlédnutých stránek (asi 6500 návštěv) denně a měsíční přenos dat mám 10 GB.

Na druhou stranu je tady spousta faktorů, které přenos snižují:

* na serveru běží mod_deflate (něco jako gzip), bez toho by to bylo asi 15 GB.
* dávám zabalený web ke stažení (z jiného serveru)
* většinu objektů nechávám dost brutálně kešovat
* stránky jsou skoro samé texty

Takže jestli budeš mít stránky, které navštíví 100 lidí denně, měl by ses vejít do 1 GB přenosu za měsíc.
Radoch
Profil *
Je to Forpsi. Mam tam zaregistrovanou domenu. Nechci od nich utíkat - chtěl bych mít vše pod jednou střechou. Pokud se dostaneme na pozadavky(program "dohodahosting", zustanu tam. Jinak jsem taky uvazoval o cesky-hosting.cz. Ale ja si chci zaplatit hosting na 2- 3 měsíce a pak prodlouzit na neurcito, pokud budu spokojen. Nestojim o nekoho, kdo vsechno slibi a pak se vykasle na reseni pruseru. Proto ta"zkusebka".
Radoch
Profil *
Yuhů, díky. Řekls to velmi srozumitelně. A to jsem potřeboval.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0