Autor Zpráva
Mara
Profil *
Mohu se zeptat, jak řešíte krádež obsahu vašich stránek? Nebo také, jestli cíleně zjištujete, jestli vám někdo něco ukradl.
Připravuji svůj první web založený na Joomle a když si vezmu, kolik mě stojí úsilí sehnat informace, setřídit je a pak napsat článek, tak bych nerad, aby mě o to někdo připravil. V Čechách se šíleně krade v reálu, tak počítám, že na Internetu to bude o to horší.
Ivorius
Profil
Tak to máš pravdu. Nejenom že se kradou designy, to člověk nějak oželí neboť většinou se pravda ukáže, horší to je ale s informacemi. Zloděj je většinou mírně pozmění a pak babo raď. Jediné co ti mohu doporučit je, že pokud nejseš připraven na to, že ti to někdo okopíruje, tak to raději ani nevydávej.
Plaváček
Profil
Mara

1. Dobrý pomocník je tento užitečný webík http://www.copyscape.com/
2. Krádež začínám řešit výhružným emailem a hrozbou ostudy a zveřejněním zlodějíčka na mém blogu. Zatím to pokaždé zabralo.
Ivorius
Profil
Pro Plaváčka

Plaváček je v českém internetu zvučné jméno a kdo se objeví na jeho blogu, ať již v dobrém nebo špatném smyslu, je jisté že se to o něm bude vědět. Jenže pochybuji pokud by mu napsal nějaký Franta Flinta, že si z toho bude dělat větší hlavu :D

Jinak děkuji za zajímavý odkaz na copyspace - zajímalo by mě jak moc to má společného s univerzitním systémem na sledování kopírování mezi studenty a dalšími, které funguje na Masarykově univerzitě.
Březík Josef
Profil *
pokud jde o mě tak na mých stránkách není nic co by se někomu mohlo hodit.
Ale až mi nějaký obsah nekdo ukradne (důležitý) tak stránky pudou zabezpečit nebo pudou do PHP a zabezpečit lépe ale pokud tam není nejaký obsah který nechci aby mi nekdo ukradl tak at si ho vezme...
www.sweb.cz/portware email je: portware@seznam.cz
Mara
Profil *
Na jakem pricipu funguje ten Copyscape? Vypada to zajimave.
Mara
Profil *
Jakou souvislost má PHP s kopírováním obsahu? Vždyť stačí označit text myšákem a CTRL-C.

Já se bohužel bojím, že obsah mých stránek bude poměrně zajímavý pro kopírování. Tím si nechci fandit, ale jde o populární téma.
Plaváček
Profil
Mara

Zadáš adresu svého webu a zjistíš, jestli ti náhodou někdo neukradl textíky. Funguje to vcelku spolehlivě, už jsem pár plagiátorů odhalil a donutil je text, který jsem třeba měsíc piplal, ze stránek stáhnout.
peta
Profil
Mara
Pokud se bojis kopirovani, nezverejnuj, sifruj, hesluj. Bohuzel nic vic proti tomu v celku nezmuzes. Leda se ohanet zakonem nebo opravdu dobrym resenim je zverejnovat ty lidi na web. I neplatice a tak. To si pak zatracene rozmysli mit takovou reklamu, kdyz da nekdo do google hldat jeho jmeno, mail a pod.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0