Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Ahoj, zapojil jsem si dva monitory a chtěl bych abych na každém z nich mohl dělat něco jiného, třeba na jednom mít zapnutý photoshop a na druhém puštěné video. Nevíte někdo jak na to? Pracovní plochu bych chtěl mít na obou stejnou. Mám to zatím tak, že na jednom (primárním) mám pracovní plochu a vlastně vše jako původně. A na druhém mám pouze prázdnou pracovní plochu na kterou se dostanu přejetím myši. Ale tato plocha je prázdná, což nechci. Chci mít stejnou pracovní plochu se všímvšudy jako primarní, s tím rozdílem, že bych mohl dělat odlišné věci. Poradíte mi prosím?
Railbot
Profil
Tak to těžko. Ty chceš mít 1 plochu viděnou 2x, ale na každé dělat odlišné věci? To je jako chtít jednu tužku a v jeden okamžik s ní psát dvě různé věci. Jednoduše řečeno - plochu můžeš mít jen jednu.
Plochu si můžeš na ty dva monitory rozdělit (k tomu se to také většinou využívá), přičemž na jedné půlce můžeš mít nějaký program, na druhé nějaký další nebo tam mít puštěný film atd.
smajli
Profil
dva monitory pouze zvětší pracovní plochu nic víc,a pouze na jednom zůstane lišta
Anonymní
Profil *
děkuji vám
Anonymní
Profil *
Musíš mít grafiku "dualHeAd" třeba od Matroxe.
Dealer DK
Profil
V tom to případě jak to že Apple ty Maci maji možnost rozdělit Plochu stým že jedna ma norm. a druhá je bez lišty s prázdnou polochou a mají ATi. Možnost vydění na Andělu Apple shop hned z prava u dveří na kraju ty 27".
Lukáš Maixner
Profil
Dealer DK
V tom to případě jak to že Apple ty Maci maji možnost rozdělit Plochu stým že jedna ma norm. a druhá je bez lišty s prázdnou polochou a mají ATi.

takhle přesně se to chová i na pc, ale to, zdá se, Anonymní nechce.
Gappa
Profil
Na moji ATI grafice (a předpokládám, že to jde i na ostatních) lze zapnout režim "Divadlo" - tj. pokud neběží žádné video, je na druhém monitoru obraz klonovaný, pokud se pustí video, na druhém monitoru se video hodí do fullscreenu, zatímco na prvním ho můžu klidně shodit do lišty a normálně pracovat.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0