Autor Zpráva
peta
Profil
Zajimalo by mne, proc mi v IE blika title na inputech na:
http://peter-mlich.wz.cz/programs/machat/machat.htm
Najedete na input mysi a ono to blika. Nevim proc.
JS casovacem to neni, ten jsem na localhostu zmenil na 17000 misto 17x po 1000 a dela to stale.
djlj
Profil
Mně nikde nic nebliká.
peta
Profil
djlj
Psal jsem IE. Mam IE6. Najedes treba na input textu, objevi se title a blika, jak o zivot. Fakt ti to v IE neblika?
djlj
Profil
Psal jsem IE.
Myslíš, že neumím číst?

Mam IE6.
Já taky.

Fakt ti to v IE neblika?
Ne. Myslíš, že jsem slepý?
Michalek
Profil
Taky IE, taky 6, taky nebliká.
peta
Profil
djlj To netvrdim. Jen jsi nenapsal, kde v cem ti to neblika a co ti neblika. Mne to blika.
Najedu mysi na input, zobrazi se title Text a hned zmizi a pak se zas objevi a takhle to blika stale dokola. at to pustim z localhostu nebo z webu.

IE 6.0.2900.2180.xpsp_sp2_gdr ...
Bubák
Profil
Jen jsi nenapsal, kde v cem ti to neblika a co ti neblika.
Co tak předpokádat, že odpovídající není pako a odpovídá na tvůj dotaz.

Taky mi nebliká.
peta
Profil
Tak to fakt nevim. Mne to title proste blika. A nevim, co s tim, aby to nedelalo. FF je naprosto v pohode, O je ok, ale IE6 blika o 106.
Vim, ze jsm podobny problem uz jednou kdysi resil s mym iframovym chatem a nevim presne, co jsem udelal, ale nedelalo mi to tam.

Mno tak nic, zkusim se jeste mrknout na kod na neco zapomenute...
Anonymní
Profil *
Buď si něčim prasíš kód (předpokládam že to dělá jen na tvych stránkách podle at to pustim z localhostu nebo z webu a odkazu), nebo pokud ti to dělá i jinde řekl bych že to může být vir, nějaký kolidující soft či tak něco podobnýho.
Nebo prostě jen když máš puštěnej IE a najedeš nad input na tvych stránkách tak začneš moc mrkat.
peta
Profil
Anonymní
To mne take hned napadlo. Ale, proc to nedela FF?
Zkusil jsem treba zastavit winamp a nic.
Jinak mi v procesech uz nic system nezatezuje, takze nevidim duvod, proc by to melo blikat.
Ten casovac jsem nastavil na localhostu ze 17x1000 na 17000 zrovna a porad.
Ale zkusim si s tim pohrat a zacnu blokovat casti kodu. Snad semi podari odstavit kod, kterej mi to dela.
peta
Profil
Oki, takze problem jsem sice nevyresil, ale po pokusech pozakazovat ruzne casti scriptu jsem dospel k drastickemu rozhodnuti zakomentovat tagy script. Tim padem tam uz nebyl zadny a blikani stale bylo.
Cili problem je skutecne nekde jinde, mozna i ten vir nelze vyloucit, ikdyz to teda na ftp prenosu neni znat.
xmas3
Profil
trochu neskora odpoved, ale prave som riesil podobny problem a docital som sa ze to robi nastavenie opatovneho nacitania obrazkov do cache. Vraj sa to da individualne nastavit na prehliadaci, takze jednemu to moze robit a druhemu nie.
Mne pomohlo dat do css
html { filter: expression(document.execCommand("BackgroundImageCache", false, true)); }
(ale nevymyslel som to ja, nasiel som to tu na fore !)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0