Autor Zpráva
petulienka
Profil *
Dobrý den. Mám takový problém. Mám jedno FTP připojení, ale na tom mám z pracovních důvodů nakopírovano více webu, musím používat .htaccess pro adresářovou strukturu, ale nedokážu htaccess změnit natolik, abych byla schopna z těch složek ty weby číst tak aby to fungovalo. Hierarcgie vypada nejak takto:
/web1
/web2
/web3
Muj .htaccess vypada takto:
RewriteEngine On
RewriteCond %{REQUEST_URI} !.[[:alnum:]]+$
RewriteRule ^(.+[^/])$ /$1/ [R=301]
RewriteRule ^([^/.]+)/$ /index.php?skript=skripty/$1 [L]
ErrorDocument 404 http://web1/
ErrorDocument 401 http://web1/
ErrorDocument 500 http://web1/
Přečetla jsemna netu už hafo návodů jak by to mělo funguvat, ale ani jeden zatím nefungoval. Většinou když už jsem se dostala až k tomu že už to obsah stránek ve složce našlo nenačte se mi css soubor nebo obrázky apod.
Mohl by být problém v tom, že třeba cesty k obrázkům mám zapsány jen jako /pictures/obrazek.jpg ? Pokud ano dá se to nějakým způsobem pomocí htaccess nadefinovat aby se to prepisovalo na /web1/pictures/obrazek.jpg ? Psát hned do zdrojových kódu celou tu cestu s tím web1 nemůžu z důvodu, že na webu firmy to bude v kořenovém adresáři a muselo by se to přepisovat zpět, což mi nepříjde jako zrovna efektivní způsob práce. Pokud by někdo věděl co s tím anebo to co chci není třeba vůbec technicky možné kvůli těm cestám u obrázku atd. napište mi ať se zbytečně už dál netrápím popř. jestli by to fungovala kdybych ty cesty přepsala i s tím web1. Zátím děkuju.
djlj
Profil
Před první pravidlo (za RewriteEngine O) přidej ještě:

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} -f [OR]
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} -d
RewriteRule ^(.+) - [PT,L]
djlj
Profil
Mohl by být problém v tom, že třeba cesty k obrázkům mám zapsány jen jako /pictures/obrazek.jpg ? Pokud ano dá se to nějakým způsobem pomocí htaccess nadefinovat aby se to prepisovalo na /web1/pictures/obrazek.jpg ?

Řešilo by to vytvoření subdomény pro každou složku...
petulienka
Profil *
Děkuju
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0